Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cudne vyrazky na tele

mishka

RNG nie je to trochu vysoke davkovanie? Nevyznam sa sice do toho, ale uz to mam vsetko doma, ze este toto vyskusam.. no len sa mi to zda trochu vela :/
Ked sa beru taketo "mixy" tabliet tak ako sa to presne davkuje? Moze sa to zjest vsetko naraz??

RNG

Co tak VZV(VARICELA ZOSTER) virus, tj ten co sposobuje ovcie kiahne u deti a "pasovy" herpes u dospelych?
Na to odporucam brat chaparal, 2 x 1 gram, vitamin C vo forme ester C jeden gram kazdu hodinu , collostrum, praskove 2 x 15 gramov a monolaurin, 2 x 5 gramov.
Prave pred troma mesiacmi to dostala aj moja zena a tymto sa mi to podasrilo rychlo potlacit. Jej to liezlo najma na hrud a hlavu, co je nebezpecne, lebo virus VZV napada aj nervy a moze sposbit poskodenie zraku aj mozgu celkove.

redka

a nemas nejakeho parazitneho kamosa... nejaku blchu? ja som cistotny clovek ale pred polrokom na mna jedna skocila asi zo psa ktory nebol prave cisty... a pila mi krv asi dva tyzdne az sa mi ju neviem ani ako podarilo poslat do vecnych lovist... upratala som poriadne byt povysavala vsetko vymenila pradlo poprala vsetko a uz jej nebolo... alebo som ju nejako odniesla na sebe z bytu... ale bolo to dost psycho... skrbala som sa este dost dlho... uz som mala stihy stale ze po mne nieco lezie....

Baska11449

Najviac toho mam na nohe...ale tak ze jjedno miesto a tam plno "vyrazky" uz to pomaly vyzera ako male pľuzgiere. ..a taktiez na bruchu ..a mam pocit ze sa mi to robi na celom tele. ...