Kúzelnou paličkou po oblohe...

Príspevok v téme: Kúzelnou paličkou po oblohe...
pingui

máme tu mnohí rôzne psychické poruchy, depresie, psychózy, neurózy. veľa rozprávame o našich duševných trápeniach. ale. idú Vianoce. a. dajme tomu, že by sa na chvíľu zastavil čas a nemuseli by sme na trápenie myslieť. čo by vás napadlo ako prvé? čo by ste chceli? len prosím, žiadne vyliečenie. to by bolo na dlho. :)

bella21

Ja by som si priala, aby bolo na svete viac lásky. Aby sa láska rozlievala v každom jednom ľudskom srdci. Aby láska objímala zranené srdcia, aby utierala slzy smútku a bolesti, aby utešovala, aby dvíhala, aby dávala radosť a pokoj do sŕdc. Aby bolo viac úsmevu na tvárach ľudí a viac nádeje do budúcnosti. Aby sa nikto viac necítil bezcenný a nikým nemilovaný.

pingui

prepáčte. keď sa ma niečo dotkne som vo vytŕžení. ale uvedomila som si, že aj tie smútky k tomu patria. nie je to jednoznačné, že super, toto je ono. všetko je ono. úplne všetko. aj čiarka je ono. aj bodka. všetko. samozrejme je to myslené obrazne, nejaký duch musí zostať. hmm. ale keď už nič nebude, tak aj to je dobré. ďakujem!

pingui

úžasné. gguysa, ja som tam našla toľko vzdávania sa a aj nachádzania! na tvorení tohto typu je skvelé, že človek sa dotýka svojho najhlbšieho JA a prichádza v pokoji. toto bolo naozaj od srdca. veľmi si to vážim! nech si šťastná!!

gguysa

ja chcem len tak byt. Neriesit, nerozculovat sa koli veciam ktore aj tak nemaju zmysel. Tak preco okolo nich tolko kriku? Ved vlastne o nic nejde len o niekolko miliard zivotov. Co to je? Vobec nic. Sme smietky v nekonecnom svete. Jako vobec my mozeme mat nejake problemy.Co su to vlastne problemy? Len hlupe ludske predstavy o tom ako by mal ich zivot vyzerat a ako by vyzerat nemal. Ked to podla nasich predstav nejde hned z toho robime "problemy".....Dobre to by stacilo. Ved idu predsa tie najkrajsie sviatky ake len mozu byt. Takze este raz...NERIESIT. Vidiet zazrak vo vsetkom. Prezivat tie male na prvy pohlad ledva zachititelne okamihy naplno. Zapamatat si kazdu jednu drobnost aby clovek mohol na co spominat aj ked nezazije za svoj zivot nejake uzastne dobrodruzstva. To je asi tak vsetko. Prajem vam dobru noc.

pingui

:)) o mier sa usilujem takmer stále. mier v sebe a vo vzťahoch. kiežby sa nám zadarilo. vlastne som ochotná vzdať sa takmer všetkého pre svoj mier! ;)

pingui

tiež mám rada upratovanie, teda pokiaľ ma nechytí depka, ale to všetci poznáme. mám rada poriadok a čistotu.

LadyOpium

mne kludne stacia aj upratovacie prace...i ked je to mockrat nedocenene ale ja mam rada cistotu a poriadok teda pokial nemam zrovna depresivne odbobie

pingui

pred týždňom som sa vrátila zo stacionára. a mali sme tam zážitkové terapie. veľmi pomáhajú. takže ak by sa chcel niekto pridať, kľudne.