Wobenzym a deti?

Príspevok v téme: Wobenzym a deti?
Elizabettta

Priatelia, moje dieta (10 rokov) ma nonstop problemy so zapalom dychacich ciest a imunitu totalne zruinovanu vdaka lieceniu slovenskych lekarov. Odporucili nam najnovsie wobenzym - prosim vas mate skusenosti, ze by tento pripravok brali deti? Pokial viem, beru ho zeny na "zenske" problemy - nejako sa mi to nespaja s detmi. prosim ak mate nejaku skusenost - dobru/zlu / cokolek, piste. Vrela vdaka.

RNG

enzymaticke cistenie pomoze telu sa zbavit roznch zamoreni a tak posilni nepriamo aj imunitu
Wobenzyme je 45 rokov stary enzym, velmi slaby a drahy, dnes je na trhu doplnov hromada silnejsich aj vyse 10 krat a podstatne lacnejsich. Pozri napr na Pancreatin, enteric na internete, napr z firiem iherb.com
swansonvitamins.com puritan.com a inych.
Na odhlienenie je NAC , serrapaptaza a najma oreganovy olej, najlepsie v kapsuliach entericky pokrytych, ako napr najdes vo vyrobku firmy Now Foods, Oregano oil.
Na regeneraciu pluc pomoze napr cordyceps ale co je najdolezitejsie je statrat sa o svoju probioticku crevnu floru, tj brat kvaline probiotika a fdostatok mikrovlaknin aby sa mohli rozmnozit a osidlit creva . Kedze pre nas vyrasbaju az 70% vsetkycy obrannych latok pre telo, tj viac ako samotne telo, po pouziti atb su znicene a tak nam imunita poklesne na 30% povodnej.Najma hlienove infekcie, na ktore atb vobec neposobia sa pri pouziti atb znacne rozmnozia, kedze atb znicia ich prirodzenu kontrolu, probiotika.

katarinka2

Uz ste vyskusali kupele pre deti? Vies mozno to zaberie lepsie nez cpat do deti tabletky, nasa mala vkuse chrcala a lekar nam odporucil kupele Lucivna..bala som sa lebo ma len 7 rokov, ale hrdinka zvladla to krasne :) maju to tam vymakane, vynovene, decka sa vobec nenudia, je tam naozaj skvely personal :)

anka 89

No mojej dcere 20 rokov bol odporuceny Wobenzym ale to sa berie vela tabletiek naraz zatazkavajuce na zaludok,potom mi primar odporucil liek Profizym ten sa berie prve dni 2 tabletky denne a potom uz len po jednej tabletke a wobenzym tam sa bere vela tabletiek denne .cenovo to vychadza nastejno ba profizym je lacnejsi .