Dekolt a prsia

lea33333333

prsia sa daju vzdy dat upravit, ale co taky maly penis :-) a furt lepsie chuda baba s jednotkami ako tucna 5tkami
ale je to ozaj otazka vkusu

sukubus

maly rozmer nemaj zo seba komplexy pre boha. Agyness Deyn, Coco Rocha, Emma Watson, Kristen Stewart atd atd vsetko su to zeny s malymi prsiami a su neskutocne prekrasne, maju uzasnu charizmu a su jedinecne. Koho zaujimaju ich prsia? Z tych zien citit silu, sebavedomie a vyzaruje z nich obrovsky sexepil. mozno skus trochu schudnut, ked hovoris ze mas miernu nadvahu a potom sa budu aj male prsia viac hodit k tvojej postave. v dnesnej dobe je aj tak viac "in" (nie som zastanca modernych trendov a neriadim sa nimi, ale toto mi imponuje) chuda figura ako zenska ala bravcova slanina - kim kardashian, podla mna je sa uz toto cudo stalo vyzranou prasnicou.

maly rozmer

Ja lenze strasne zavidim tym mladym pubertackam 14 16 rocnym babam ako v lete nosia tricka a prsia im v dekolte priam skacu take su plne a ja...? :(
Oni take mlade a maju pekny dekolt a vystavuju ho svetu, pysia sa nim a ja mam 21 a nic :(

Bandolera

Ahoj, nemozem tomu uverit, ale tato tema mi padla rovno z neba:-D... Neboj sa , presne viem co to je byt fruatrovana, ze nemas co dat do posptsenky... Este aj kosiky velkosti A mi nie vzdy sedia... Nikomu aaom vaak nedala moju frustraciu z mojich prs najavo, teda samozrejme kamoskam som povedala, ze vacsie by som perijala, ale zas som kvoli tomu nerobila vedu... Lenze teraz som mala z tych mojich malych prs stres aj ja:-D... Spoznala som jedneho muza pozval ma k nemu, vedeli sme obaja za akym ucelom, no a tiez mi tobolo take blbe ze ho sklamem, urcite cakal ze na nho vybalim lepsiu vybavu... Tiez mi to nedalo, a tak jemne som naznacila ze sorry za moje male prsia, alen sa zasmial, ze nikto neni dokonaly (no co mal robit? :-D). No a potom som moje prsia absolutne neriesila, uz to bolo vonku a uzivali sme si tak, ze na moje prsia som siani nespomenula, a to co si otom myslel dalej mi bolo jedno ;-). Co uz? Jednoducho, som mu to vynahradila inymi kvalitami... Musime sa zmierit s tym, co nam Boh nadelil, tak aspon neukazujme ze je to nas handykep... Coby somza to dala, keby minejaky chlappovedal, ake mas krasne prsia, alemusim sa stym zmierit, ze sa to nestane... A tiez viem ake to je ked priberem... Vsetko ide do bokov a stehien a prsia nikde... Jedine asi ta plastika nooo :-D

Bandolera

Ahoj, nemozem tomu uverit, ale tato tema mi padla rovno z neba:-D... Neboj sa , presne viem co to je byt fruatrovana, ze nemas co dat do posptsenky... Este aj kosiky velkosti A mi nie vzdy sedia... Nikomu aaom vaak nedala moju frustraciu z mojich prs najavo, teda samozrejme kamoskam som povedala, ze vacsie by som perijala, ale zas som kvoli tomu nerobila vedu... Lenze teraz som mala z tych mojich malych prs stres aj ja:-D... Spoznala som jedneho muza pozval ma k nemu, vedeli sme obaja za akym ucelom, no a tiez mi tobolo take blbe ze ho sklamem, urcite cakal ze na nho vybalim lepsiu vybavu... Tiez mi to nedalo, a tak jemne som naznacila ze sorry za moje male prsia, alen sa zasmial, ze nikto neni dokonaly (no co mal robit? :-D). No a potom som moje prsia absolutne neriesila, uz to bolo vonku a uzivali sme si tak, ze na moje prsia som siani nespomenula, a to co si otom myslel dalej mi bolo jedno ;-). Co uz? Jednoducho, som mu to vynahradila inymi kvalitami... Musime sa zmierit s tym, co nam Boh nadelil, tak aspon neukazujme ze je to nas handykep... Coby somza to dala, keby minejaky chlappovedal, ake mas krasne prsia, alemusim sa stym zmierit, ze sa to nestane... A tiez viem ake to je ked priberem... Vsetko ide do bokov a stehien a prsia nikde... Jedine asi ta plastika nooo :-D

anjelik *

Ak žena túži po tom, aby pohľady druhých, jedno, či mužov alebo žien, smerovali primárne k prsiam a dekoltu, tak to znamená, že má problémy so *srdcom*. Nie tým fyzickým, ale srdcom, ktoré na duchovnej úrovni symbolizuje pocit naplnenosti zo života, naplnenie zmyslu života. Preto potrebuje podporu okolia, pozornosť okolia a preto sa snaží okolie zaujať práve veľkými prsiami. To je tvoj problém, ak to nevyriešiš, spokojná nebudeš a stále sa budeš domáhať uistenia, že áno, som príťažlivá. :o)

stryco

aby som to zrhnul, ak mas pocit, ze o teba muzi nemaju zaujem (co je v prvom rade len tvoje subjektivne hodnotenie, ktore nemusi byt zhodne s realitou), tak to nie je kvoli tvojim prsiam, minimalne to nie je hlavny dovod. muzi nie su primitivi baziaci len po prsiach. problem bude teda niekde inde, ak vobec nejaky problem je.

Slobodna

Teraz máš problém, že ťa žiadny chlap nechce kvôli tvojim prsiam. Keby si ich mala veľké, mala by si problém, že ťa každý chlap chce len kvôli tvojim prsiam.

Pozri sa na svoj problém z iného uhla. Ty si partnera vyberáš podľa veľkosti penisu? Ktorý za 1. hneď nevidíš a za 2. sú asi podstatnejšie iné veci, aj keď samozrejme je to príjemný bonus.

lombardo1981

MultiLevel má pravdu. U teba je problém niekde inde. Aj keby ti 100 chlapov povedalo, že im je to fuk, budeš to ignorovať a mlieť si svoju pravdu!
Ty si myslíš, že veľké prsia sú výhodou? Ja mám 6. Prekážajú mi aj pri bežných činnostiach.
Ja ti poviem, čo ti vadí najviac. To, že ti chlapi nepozerajú do výstrihu,pretože len to považuješ za dôkaz aktraktívnosti. Ale môžeš mi veriť, že slintajúci chlap nie je nič príjemné!