Som úplne hrozná

Príspevok v téme: Som úplne hrozná
zufalka369

strašnááá depka.... Tri mesiace už každý deň makám.. teraz ako všetci viete bol Mikuláš v piatok.. a ešte k tomu mám svoje dni a skúšku zajtra.. čiže za obed padli čokoládky ktoré som jedla piatok sobota pondelok.. aj ked som cez tieto dni cvičila kardio cvičenie s prvkamy workoutu..ale jedla som tie čokolády... teraz mám depku že všetko to trojmesačné snaženie je fuč... (povdal mi to tak môj priateľ)

jajaa

a jedávaš pravidelne? totíž v tieto dni sa snažím zvyknúť si na pravidelný stravovací režim nech sa mi naštartuje organizmus. a chceš aj schudnúť? a koľko teraz vážiš? mne sa zdá, že cvičíš až priveľa. a posilňovanie robíš?

zufalka369

On mi povedal skôr...že sa nediv potom ked žereš čokoládu.. od slova do slova... dotklo sa ma to.. tak sa bojím

stryco

tvoj priatel si do teba trochu rypne a ty z toho robis dramu. cokolada ta urcite nezabije, aspon sa trochu ukludnis.

zufalka369

:) Cvičím každý deň 40 minút kardio workoutové cvičenie... raz za dva týždne možno aj den vynechám..snažím sa jesť normálne..no nejem pečivo, sladkosti možno aj ked do čaju si cukor alebo med dám... a večer už nejem... a tatkiež také ako omáčky to nejem..

jajaa

ale, božemôj, nech tvoj priateľ nedramatizuje a nepočúvaj ho, takéto chvíľky sú bežné keď si v strese. proste ideš ďalej tak ako predtým....zopár čokoládok nič neznamená...ja som pribrala za posledné 2 mesiace dosť, aj z liekov a cvičiť som nemohla, ale teraz sa dávam postupne doporiadku...a ako jedávaš? ak sa ti chce, napíš svoj jedálniček a ako často cvičíš.