Miluje ma podľa vas

Príspevok v téme: Miluje ma podľa vas
naivnaaaaa

Prosim poradte mi uz som bezradna s priatelom chodime spolu 5 rokov. Po 2 rokoch sme zacali spolu byvat. V prvom roku ma poslal na potrat. Ale odpustila som mu lebo ho milujem, on je z krestanskej rodiny a chce vela sexu ale svadbu nechce. Milujem ma podla vas zmeni sa to raz dakujem za kazdu odpoved

drôtvoku

je jednoduche, preco ju nemusia-pretoze s nim roky zije nadivoko a spava s nim.
To, ze to vychadza z jeho iniciativy a vyhovuje mu to, neberu do uvahy, pretoze ide o ich synceka a brata.

drôtvoku

ach jaj, dievca zlate, ale teba ma len na to, aby sa do teba vysemenil.
Nikdy ta nemiloval, len mu vyhovuje, ze mu vedies domacnost a robis matrac. A k tomu pekne zadarmo.
Preco si mu ty vlastne skocila do postele?

dixit

ok, jeho rodina je silnej viery a zároveň teba nemusia: kvôli čomu? a s ním problém nemajú, alebo nevedia, ako sa k tebe správa, že ťa poslal na potrat (za čo je mimochodom automatická exkomunikácia, ktorú môže zrušiť len biskup - to len ak by sa on náhodou chcel ešte tváriť ako kresťan) atď.?

a posledná otázka, ty si veriaca či ako? bo jeho rodina je jedna vec, on je druhá a ty tretia, zatiaľ si sa zmienila len o jeho rodine a bratovi kňazovi, čo je asi najmenej podstatné momentálne...

redka

otvor oci a kasli na neho... alebo mu prehovor do duse.. len neviem ci to zvladnes ked mas klapky na ociach a usiach... bez urazky...

naivnaaaaa

Redka... asi máš pravdu lebo aj pred jeho rodinou citim ako keby sa za mna hanbil, a ako keby ani jeho rodina ma vobec nechcela, asi si to vstihla:-( lebo cirkev aj všetko sväté si chrani ael sex so mnou pravidelne a svadbu len slubuje asi Mate pravdu:-( ked j asom velmi zamilovana, ale asi hlupa

redka

pri tebe sa "vyburi" a do manzelstva si najden jejaku silne nabozensky zalozenu cnostnu pannu... si pre neho handra, alebo sukaci matrac... prepac...

redka

a v com sa ta jeho silna viera akoze prejavuje? v tom ze s tebou spi este pred svadbou? ze pocal nemanzelske dieta a nakoniec ho aj s tvojim zvolenim zabil? heh... dobry nick si si dala..

skarabeuska

Naivnaaa, si zrejme ozaj naivna. Kombinacia o akej tu pises nevesti nic dobre. Pre Tvoje vlastne dobro by si sa s nim mala rozist.

bella21

Dôležitejšie ako to, či je jeho rodina silnej viery je to, či aj on je silnej viery a aké hodnoty vyznáva. Ak niekoho ľúbim, to, čo sa stane jemu beriem akoby sa stalo mne. Jeho telo ako moje telo. Poslať ťa na potrat - tak to nebol dobrý krok. To dieťa bolo aj jeho, spájalo vás. Pretrhol to puto. Svadba je tiež o pute, o záväzku. Preberám zodpovednosť za svoju manželku a naše budúce deti. Milujem ju a chcem s ňou byť do smrti. Podľa toho čo píšeš, nechce záväzky, iba nezáväzný sex ako zábavu.

Ak chceš pravdivú odpoveď na svoju otázku, dostaneš ju priamo od neho. Odteraz žiadny sex s priateľom. Daj si podmienku, najbližší sex až po svadbe. Ak Ťa chce pre Teba samotnú, neopustí Ťa, spamätá sa a bude o svadbe rozmýšľať. Ak s Tebou nepočíta ako s osobou, s ktorou by chcel stráviť svoj život a zostarnúť, nechá Ťa. Nemáš čo stratiť. Pokiaľ Ťa chce len pre sex, stratila si ho už dávno. Zbytočne len budeš udržiavať vzťah, ktorý nemá budúcnosť. Zaslúžiš si muža, ktorý by o Teba bojoval. Ideš sama proti sebe, keď dovolíš, aby Ťa využíval, aby si bola jeho hračkou. Kde zostala Tvoja ženská hrdosť? Necítiš sa ponížená?

naivnaaaaa

On je zo zapadneho slovenska nechcem konkretizovat a ma brata knaza ale mna moc nemusia, len ci si myslite ze je sanca aby si ma vzal raz az zenu , ci to mysli vazne lebo ja sama neviem, jeho rodina je velmi silnej viery, dakujem