Psychika a marihuana

Príspevok v téme: Psychika a marihuana
Nickname81

Zdravim aj ja som začal s touto rastlinkou asi v 16 rokoch ked som cez leto na konci ked som šiel na strednu školu,bolo to take pokušenie a tak zo začiatku ked ma zaplo prvy raz tak som mal hrozne stavy bal sa že to neprejde a že navzdy taky ostanem a tak,,,postupne to preslo ale nemal som už na to nejak chut samozrejme som bol v takej partii kde sme boli asi 4ria a chalanom sa to zapačilo tak ma presviedčali že daj si aj ty tak som aj tak spravil a už byvali aj fajn stavy všetko v pohode no niekedy ma chytili zas tie zle stavy ako aj tocenie hlavy ..raz sme boli na kofole a chytil ma taky blby stav že som sa postavil a odišiel domov a musel som sa prechadzat dokola po byte lebo mi bolo zle..niak som si to neuvedomoval a fajčil som nadalej a to bola chyba lebo som maval aj take čo ja viem nazvime to schyzofrenicke stavy ako pocit že ma niekto sleduje hlavne v tmavych ulickach,či počutie vlastneho zvonenia v hlave ale ked som sa pozrel na mobil tak žiadny zmeskany hovor :D..no proste hluposti a to som sa chcel spytat či to neznamenalo že sa mi spusta niaka psychicka porucha? dnes je tomu tak že sa citim taky divny aj triezvy,pripisujem to derealizacii no niekedy mam pochybnosti o tej schyzofrenii čo nieje dobre ale neviem si pomoct ako necitat clanky a podobne blbosti,,,naposledy som si dal 1.11 a tam to aj ostane,stale verim že sa to vrati doporiadku a budem normalny ako predtym,priznal som sa aj mame a tak isli sme k psychiatricke lebo som nemohol spavat tak uživam 1mg rispen ale chcem to vysadit a liecit sa proste len bylinnymi cajmi a nepchat do seba nič,,hadam mi tu niekto napisete nejaky pozitivny komentar popripade sa možme bavit o niečom konkretnom kedže som na vela veci určite zabudol,tak sa pytajte:)

Neviemcozosebou

Boze tak ma mrzi ze je toto uz 4 roky stare forum.... dakujem vam vsetkym za tak povzbudive slova aj ked nepatrili mne a chlapce co si napisal toto precitala som si tu vsekto a mam uplne to iste.... uz som hladala aj co mi je (ale o schyzofrenii ani slovo lebo ako sa poznam tak este tomu uverim ze ju mam) a zistila som ze mam abtinencne priznaky.... (co je smutne lebo som mala v zivote len 2 krat travh a to prvy raz s tym najlepsim pocitom a druhy raz s tym najhorsim moznym stavom co aj toto vsetko sposobil) fyzicke priznaky mi az tak nevadia ale ta psychyka. Niekery pocujem ludi akoby z dialky a seba ked odpovedam tak akoby som bola v bubline a cele to je na prelome sna a reality, uvedomujem si vypadky kratkodobej pamate co ma najviac hneva pretoze este pred uzitim som sa spoliehala len na nu ale teraz ma prepadavaju uskostne stavy ze na co sa mam spolahnut ked uz ani nie na samu seba. Kamaratka mi hovori ze si to nahovaram a ja viem ze si to nahovaram ale nepomahato a nemizne to len tak (pochopitelne)... vsetko je to velmi cerstve ale tak isto aj neprijemne a bojim sa ze sa budem musiet priznat... urcite je toto spustac toho vsetkeho ale aj ked si to uvedomujem tak to nemizne

Charliecek

Kukucka666
Škoda, že som to tu neobjavil skôr...už je asi nulová šanca že sa tu objavis...čo už...Aspoň viem že niekde existuje človek s rovnakým premýšľanim ako ja..aj keď teda ja nemám v zozname drogy...čisto strašne rád by som si popísal o tom uvažovaní o sebe o všetkom s niekým kto to prežíva presne tak ako ja :/

Nickname81

tak neviem či tie antidepresiva su dobry napad:) radšej by som pil iba niake čaje prirodne proste..však beriem ten rispen no,teraz 30. mam kontrolu tak jej všetko poviem uvidime,hlavne sa musi vyriešiť spanok aby som spaval normalne ako predtym:)

house

Nickname81 sucastou choroby su aj vypadky pamati-okna.Pokracuj dalej v
cviceni a ber lieky.Pravidelne navstevuj lekara a vsetko mu hovor celu
pravdu.Mozno by si potreboval este aj antidepresiva.(serlift).Neuzatvaraj sa do seba.Lekarovi musis povedat vsetko.
Drz sa.

Nickname81

tak mna dost stvee ked sa neviek na nič sustredit alebo take stavy že som bol doma potom som išiel cvičiť ,pridem domov a ked sa tak zamyslim tak ani neviem pomaly že som bol cvičiť,n eviem či chapete:)

kukucka666

Tak ja našťastie som typ človeka, čo ešte ako tak vie udržať tú kontrolu nad sebou a nepripúšťať si veci až tak, aj keď niekedy je to na nevydržanie viem, že toto obdobie zachvíľku prejde, je to stále lepšie. Už keď som mala pervtin a prehnala som to tak som mala halucinacie,a par krat som si dala napriklad 10 neurolou, potom ešte nejaké tabletky čo sposobuju stavy keď si ich človek dá viac. Ani neviem prečo som to všetko robila,..asi preto, že ma fascinujú tie rôzne stavy vedomia a mysle...tak som to skúmala na sebe.....ale vždy ma zaujmalo dosť čo si o mne ludia myslia a ked som tieto drogy brala tak som tú myšlienku mala dosť v hlave a preto som mala aj halucinácie typu že som stále počula ludí ako o mne hovoria, potom aj dlho po tom, v škole som bola uplne ustrachana alebo som si myslela že nikto ma nemá rád a všetci ma ohovarajú všetci vedia že fetujem a odsudzujú ma....katastrofa a to LSD to bol klinec....teraz už je to celkom dobré musím si zaklopať...ale viem že zachvílku prídu zase prudké zmeny nálad

chorgo

Fajcil som marihuanu trinast rokov.Tiez som bol presvedceny ako vsetci kamarati,ze je to neskodna droga.Dnes vsak uz viem ,ze to bola chyba ktorej nasledky si ponesiem cely zivot.Momentalne som pol roka na antidepresivach a chodim k psychologicke na psychoterapie.Diagnoza je uzkostne depresivna porucha socialna fobia.V poriadku na sto percent uz nebudem nikdy.Takze radim vam seknite s hulenim kym neni neskoro.