Odmietnutie povinné očkovanie 5.r dcéry trpiacej autizmom

Príspevok v téme: Odmietnutie povinné očkovanie 5.r dcéry trpiacej autizmom
carlos

Dcere bol diag. autismus asi pred rokom.Do tej doby sme nevedeli co s nou je a ze nerozpráva.Zrejme sa to stalo z tych vsetkych povinnych ockovani.Zajtra ma ist na dalsie povinne ockovanie pre pet rocnych.Chcem sa spytat ci je mozne toto ockovanie odmietnut ak uz je autista a ci nam hrozi pokuta vo vyske 300€
Dakujem je to surne.

philips

Očkovanie a autizmus nemajú žiadnu dokázanú spojitosť.

To, že stúpa počet prípadov autizmu je dané tým, že sa zlepšuje neustále zlepšuje možnosť diagnostiky tohto ochorenia.

ni-ka

a co tak sa neockovat uz vobec nikdy?vratme sa do stredoveku, alebo este lepsie do jaskyn a na stromy..a umierajme zas v 30ke...na mor, zltacku, chorelu, cierny kasel, tyfus, tuberu, obrnu...
vsak si nedajte dieta zaockovat a potom sa pozerajte ked bude trpiet v nemocnici na JIS-ke na hadickach...
toto je snad zly sen...to nemoze napisat clovek co ma dieta...
vsetkych nezaockovanych potom prosim vystahovat do karanteny...vela ludi ma slabu imunitu, si uvedomte ze vase nezaockovane dieta moze byt pre niekoho smrtelne nakazlive...

5.5 elsa

je to každého vec a malo by to byť ja tiež nie som za to drzosť že na tom zarábajú že pokuta 300 euro určite je protizákon ktorý dokáže že si nemusí dať svoje dieťa zaočkovať jednoducho ona je za to zodpovedná a nie sa im vyhrážať pokutami .......

iggzik

"nazor na ockovanie RNG", totok som teraz hodil do googla a mas tam aj jeho nazor. Tiez v podstate aj ja si to myslim,. Je to cele svinarina nutit ludi do niecoho. Ked uz zobrat tak asi potom dako viacej doplnkov na podporu ocisty nasledne zobrat nech to nenarobi same galibu. Osobne som si povedal, ze dieta nee pri tom co tu s nami robia..

RNG

Nuz zialbohu aj adjuvanty aj konzervanty vo vakcinach su neurotoxiny, dokazane, a aj ked sa snazi za kazdu ceny priemysel vyrabajuci vakciny tvrdit ze su neskodne a ze nemaju s autizmom nic spolocne, to ze kedysi, ked sa neockovalo bol autizmus prakticky neznamy a dnes pri masovom ockovani za poslednycy 50 rokov stupol z 1 : 500 na 1: 100 a viac, tj musi tam byt nejaka padna pricina.
Konzervanty ako neurotoxicka ortut/thimerosal
www.babycenter.com
www.naturalnews.com
adjuvant hlinnik/aluminum
a konzervant formaldehyd , co sa casto nachadzaju v roznych vakcinach vsetky utocia na mozog, ale medicka mafia sa to snazi odskriepit.
Nakoniec mnozstvo napr ortuti v talej hexavalentnej kombinacii je az 30 nasobok viac ako je dovolene na dieta tej vahy a aj tak su tie "dovolene " davky privysoke.
Reakcie na ockovacie latky dnes nie su len horucky a poskodenie tela a mozgu, ale dokonca aj smrt, ked v Anglicku a Nemecku chceli na dievcata povinne znasilnit vakcinu proti HPV.
Nuz a verit takym ludom co vselico zatajuju, odmietaju brat zodpovednost za svoje ciny a kupuju si dokonca aj vlady, aby im schvalili predaj a dokonca nuytenie ludi na povionne ockovania su dnesny zlocin, zatial tolerovany a dokonza znasilnovany oficialnymi instituciami, ak ked sa niektori ludia zacinaju individualne proti tomu burit.Len ku prikladu, za mojho detstva som v triede nepoznal nikoho s potravinovymi alergiami, dnes je v triede mojej vnucky 50% deti s vaznymi potravinovymi alergiami. My sme boli stepeni asi 4 vakcinami, dnesne deti dostanu az 56 roznych do veku 18 mesiacov(USA) takze dostanu do tela hromady skodlivyn vo velkych davkach vcitane rozne GMO materialy, lebo dnesne vakciny su povacsine vyrabane z GMO manipulovanych materialov.

To som uviedol len na ilustraciu, ako medicky monopol skodi ludom pod ruskom pomoci.
Keby ortut naozaj nebola tak skodliva, tak preco ju vyberaju potichu z plomb a z vakcin? Nie je to priamy dokaz, ze dlhe roky alebo este aj dosial ciganili?!?

ddana

Ak si myslíte, že vaše dieťa radšej necháte bojovať s chorobou, resp. infekciou, na ktorú je očkovanie, tak si kľudne ohrozte vlastné dieťa.
Nehľadajte vinníka za zdravotný stav vášho dieťaťa. Znaky autizmu dokážu identifikovať niektorí odborníci aj v oveľa nižšom veku. Rodičia to zvyčajne postrehnú, až keď zistia okolo tretieho veku, že dieťa nekomunikuje.

0vecka

Ockovanie nesposobuje autizmus... v podstate neexistuje ziadna indicia ze by sa tak malo stavat...

ale ak xces vyprodukovat dalsieho bacilonosica tak prosim...

odpovedam

studia, ktora priniesla info, ze vraj autizmus je sposobeny ockovanim, bol podvod a jej autor sedi base. ziadna ina studia to nepreukazala. Skutocnost je taka, ze autizmus vznika uz pocas maternicoveho vyvoja. Je to dokazane, lenze konspiracii nikdy nie je dost a tak sa tento mytus dalej siri. Ockovanie autizmus nesposobuje, nema ako. Odporucam relevantne, autorizovane a idealne aj peer-reviewed zdroje.