Zvláštní dětství a matka

Príspevok v téme: Zvláštní dětství a matka
Kuppendalen

Dobrý den, jmenuji se Kuba (omlouvám se za to, že píšu česky) a mám takovou otázku na kterou bych si přál dostat aspoň nějakou odpověď. Tento příspěvek se týká moji matky. Moje matka je nesmírně komplikovaná osoba. Když jsem byl malý, hodně jsem trávil času s prarodiči, nejsem si úplně jistý proč tomu tak bylo. Vždycky jsem měl pocit, že moje máma má radši mého bratra než mě. Když mi bylo 6 let, máma s tátou se rozvedli. Otce jsem vídal málokdy. V mých deseti letech si matka našla nového manžela a spolu s ním jsme se odstěhovali do zahraničí.

Ze začátku všechno bylo fajn, ale později se (o pár měsíců později) nevlastní otec ke mně a mému bratrovi začal chovat opravdu škaredě (bil nás, žduchal do nás, nadával nám, podceňoval nás a kydal špínu na naše prarodiče a i otce, kteří podle matky za všechno zlo mohli) a matka vedle něj stála, dívala se a odvětila:"Měl vám ještě přidat, zasloužíte si to" nebo "Má pravdu"

KuppenDalen

Děkuji za názor, Ramja :) No právěže kdyby se můj text ukázal celý, bylo by tam toho vysvětleno mnohem víc. S ní se bavit nedá, ona je schopná se bavit jenom o sobě a o své minulosti. :/

ramja

Ahoj, úplnou náhodou som sa sem dostala a zaujal ma tvoj príbeh. Ak sa neurazíš,toto je môj názor:
Tvojej mame niekto vážne ublížil(možno to bol tvoj otec, alebo nejaký iný chlap, ktorý bol pre ňu v jej živote dôležitý. A keďže má 2 chalanov, tak sa \\\\\\\"vŕši \\\\\\\" na nich. Je to dosť patologické od matky,hlavne ešte aj keď sa detí nezastane pred cudzím chlapom, ale neodsudzovala by som ju- pátrala by som... ak sa ovšem dopátraš :))
Dôvod môjho názoru: Raz som kráčala po ulici cez obednú prestávku a oprpti mne išla pani (taká trochu \\\\\\\"socka\\\\\\\") s kočíkom a pri nej kráčal asi 5- ročný chlapec. Ona ho predo mnou viackrát udrela po hlave a vrešťala : \\\\\\\"Je.nutý si ako tvoj otec!\\\\\\\" Bolo mi toho chlapčeka veľmi ľúto. Pred nami išiel akýsi muž, čo jej povedal- Pani, nehnabíte sa?Ja som sa od šoku nezmohla ani na slovo... Ale po rokoch a skúsenostiach s ľuďmi keď si na to spomeniem, viem,že ona vôbec nemala problém s dieťaťom... Možno sa ti stačí s mamou porozprávať... skús jej povedať, že ju máš rád, aj keď je to ťažké. GOOD LUCK :)

KuppenDalen

protože vůbec jednoduchá není, nikdy nevím, co od ní můžu čekat. Teď už se jí neozívám, ale stejně o ní pořád něco slyším a pěkně mě to zevnitř vyžírá...

doubledog

no tak zjavne tvoja matka ma nejaku poruchu, vymysla si, klame, robi
podvody a zneuziva socialny system.

ale preco tomu hovoris "nesmirne komplikovana osoba"? mne pride ako dost jednoducha

KuppenDalen

Dobrý den, jmenuji se Kuba (omlouvám se za to, že píšu česky) a mám takovou otázku na kterou bych si přál dostat aspoň nějakou odpověď. Tento příspěvek se týká moji matky. Moje matka je nesmírně komplikovaná osoba. Když jsem byl malý, hodně jsem trávil času s prarodiči, nejsem si úplně jistý proč tomu tak bylo. Vždycky jsem měl pocit, že moje máma má radši mého bratra než mě. Když mi bylo 6 let, máma s tátou se rozvedli. Otce jsem vídal málokdy. V mých deseti letech si matka našla nového manžela a spolu s ním jsme se odstěhovali do zahraničí.

Ze začátku všechno bylo fajn, ale později se (o pár měsíců později) nevlastní otec ke mně a mému bratrovi začal chovat opravdu škaredě (bil nás, žduchal do nás, nadával nám, podceňoval nás a kydal špínu na naše prarodiče a i otce, kteří podle matky za všechno zlo mohli) a matka vedle něj stála, dívala se a odvětila:"Měl vám ještě přidat, zasloužíte si to" nebo "Má pravdu"

KuppenDalen

Začínal jsem se dozvídat věci o moji matce, které jsou ověřené a které jsou opravdu přímo, jak se říká, na blití. Dozvěděl jsem se, proč se s ní tady nikdo nebaví, že všude dělala jenom problémy a lhala kde to jen šlo. Lhala mimochodem aji o mém otci, který údajně nikdy neplatil alimenty a který se na nás relativně vyprdl. Bylo to všechno vlastně úplně jinak než ona tvrdila. Dozvídal jsem se, že mě pomlouvala rodině, tvrdila že jsem fetoval, že jsem páchal různé zločiny apod. Nic z toho, co řekla není pravda.
Otec mi poslal všechny kopie bankovních výpisů za 10 let, protože mu volali z onoho státu, že neplatil alimenty a že má částku státu uhradit (kolem 4000€, což je hodně). Z toho vyšlo najevo, že si matka vždycky tyto peníze nechala čistě jenom pro sebe, protože kapesné mi nedávala a navíc ještě po dobu deseti let čerpala od onoho státu sociální příspěvky, protože otec údajně neplatil. Když jsem ji volal a řekl ji to, povídala jenom:"Ten hajzl má být rád, že je to jenom 4000€, sama bych po něm chtěla víc". Navíc, už i můj bratr mi každý týden volá, že to s ní nejde vydržet a že už se těší až dodělá školu a půjde pryč. Ani na jeho narozeniny mu nedala pokoj a "vyhodila" ho, a tak jsem volal mamce, jestli se k němu nemůže chovat aspoň na ty narozky trošku hezky. Řekla mi:"Nemám náladu poslouchat pubertální výlevy rozmazleného fracka" a položila. Pořád se vrací do minulosti, není s ní řeč a když je, tak jenom o ní a o jejích zájmech.

Nevím, co bych jí měl říct, abych dostal všechen ten hněv a blbý pocit a vzpomínky z moji hlavy. Nevím jak se k tomu mám postavit. Co si mám myslet. Předem děkuji za vaše rady a reakce