Genitalne bradavice HPV a Silgard

Príspevok v téme: Genitalne bradavice HPV a Silgard
evladimire

Dobry vecer chcem sa Vas spytat na nazor.
Asi pred mesiacom mi urolog nasiel genitalne bradavice dnes mi ich vybral a zaockoval ma prvou davkou vakcinacie proti hpv.
A az potom som si precital na internete ze na toto ockovanie nieaky ludia zomreli alebo mali zdravotne tazkosti.
Chcel by som pocut Vas nazor o tomto ockovani Silgardom ktora spociva s 3 ockovani.
Ci je dobre toto ockovanie.
Dakujem za odpoved.

RNG

Nuz ked povazujes starsieho skuseneho cloveka z 2 vysokoskolskymi diplomami a vyse 20 rokov studia knih a periodik znamych alternativnych lekarov za nedouka, tak co si potom ty?!?
A tymto tu koncim, lebo nema zmysel sa dohadovat so neinformovanymi zadubencami. Na to nemam ani cas , ani naladu.

drôtvoku

Jedine pochybne udaje tu vytahujes ty. Ja tu ziadne linky nedavam, nevidim dovod na to, lebo okrem llek tu nie je nik kompetentny, s kym sa da o tom diskutovat. JPP a konspiracne teorie su cisto tvoja parketa, RNG, to vidi kazdy, kto vidi dalej ako po spicku svojho nosa.
Koniec koncov, si stale len nedouk...ktory si mysli, ze bohvieco vie :-DDDDDDDD

RNG

Na to sa ani nebudem vyjadrovat, nema to zmysel. Kto nechce publikovane oficialne fakty uznavat a vytahuje nejake pochybne udaje, ako ze JPP=jedna pani povedala, s takym nema zmysel vobec diskutovat. Ja osobne si nemyslim, ze sa telesne Slovaci velmi lisia od Anglicanov, natolko, ze by mali napr radove viac rakovin krcka maternice ako Anglicania alebo celkove pocet rakovin uplne inac rozlozeny, ako maju Anglicania.
A tema bolo ockovanie proti HPV a ockovacia latka Silgard, tj k tomu a jej ucinnosti a potrebnosti som sa tu vyjadril. Nakoniec moj nazor nie je len osobny, je to nazor uz znacnej skupiny lekarov, ktori si svoje deti nedaju ockovat a radsej platia nezakonne nastolene pokuty.

drôtvoku

RNG, nezijeme v Anglicku, ja pouzivam statistiky zo Slovenska.
K ucinnosti Silgardu som sa nevyjadrovala.
Takze naozaj pises nezmysly.

RNG

Drotvoku, taras blbosti, pozri sa na napr statistiku z Anglicka
www.cancerresearchuk.org
kde mas jasne napisane, ze rakovina krcku=cervix je celozivotne postihujuca len 0.72 percent zien a nikde nie je napisane, ze jedina moznost tejto rakoviny je nasledok HPV virusov.
Naviac ta vakcina ani nedava 100% imunitu proti vsetkym HPV, , a ma trvanlivost len asi 5 rokov a mozna aj menej.A aj to musime verit vyrobcom, ktori ako obvykle klamu.Takze pravda je asi celkom ina.

Inac 1/4 zien zomiera na rozne rakoviny, co je 25% z coho rakovina krcka ako hovori statistika je len 0.72% Na rakovinu prs zomiera az 18 krat tolko ako na cervix.

drôtvoku

zriedkava?? RNG, rakovina krcka maternice je druhou najcastejsou rakovinou u zien a u zien pod 50 rokov dokonca PRVOU. Tolko k "zriedkavosti".
Ako zvycajne trepes bludy....

RNG

Nuz najprv ockovanie proti niektorym druhom HPV chceli znasilnit na vsetky dievcata nad 9 rokov, ale po viacerych smrtiach z toho museli upustit, aby sa ludia nevzburili.
Inac rakovina krcka maternice je doast zriedkava a aj tak ochrana vakcinami na to velmi nepracuje. Kto sa chce branit proti virusom si moze zvysit viralnu imunitu a kto sa chce preventivne ubranit rakovina, ma dostatok roznych protirakovinnych, ako cistiace a odmorujuce enzymy, a absorbenty, rozne antioxidanty a podobne.