Je krém proti vráskam naozaj tak potrebný pre udržanie peknej pleti?

Príspevok v téme: Je krém proti vráskam naozaj tak potrebný pre udržanie peknej pleti?
ivonka133

Aký máte názor na krémy proti vráskam? Aká je Vaša skúsenosť? Je veľký rozdiel medzi tým ak žena používa krém napr.10 rokov ako ked používa obyčajný krém. Nejedná sa mi o problémovú pleť. Rozmýšľam nad tým či používanie takého krému je naozaj nevyhnutné a či jeho používanie prináša naozaj dobré výsledky. Ak áno, aký by ste odporučili. Mám 35 rokov, bezproblémová pleť.

odpovedam

ziaden klinicky test nepreukazal, ze kremy na vrasky maju ucinok na ich zmensenie. vyhodene peniaze. mozno pekne vonaju, plet je po nich jemna, ale ucinok na vrasky nie je. takisto kremy na strie a upchate pory.

ivonka133

Vďaka za tipy. Krémov je naozaj plno, len si treba správne vybrať. Tiež uprednostňujem prírodnú kozmetiku. Vyskúšam to sérum od Ellyson. Videla som tiež zaujímavú reklamu na krém Lefery, ale zdá sa mi dosť prereklamovaná, čo myslíte?

vebe

Urcity cas som verila zazrakom, ktore su uvedene na obaloch kremov na vrasky. Nic v zlom, tie zazraky som nikdy nepozorovala. Teraz pouzivam hlavne ciste rastlinne oleje- napriklad zo psenicnych klickov, konopny olej, ruzovy olej a moja plet je uplne super. Staci olej naniest na vlhku plet a clovek sa aj dobre citi a pokozka si tiez pochvaluje

zuzi74

Z kozmetiky Elysson si davam na zaklade dotaznika namiesat serum podla typu pleti a Karla Hadka si najdes taktiez cez google, ma niekolko ser opat podla typu pleti. Ja mam hyperpigmentacne. Tie sera su vyborne. Perfektne hydratuju plet a kremu staci naniest uz len malo. Obe kozmetiky su cisto prirodne, ziadna chemia.

zuzi74

Ja som serum nikdy nepouzivala, az som ho pred rokom skusila a ver ze klam to urcite nie je. Staci naniest len par kvapiek, viac by plet aj tak neprijala a jemne vmasirovat. Nechat aspon 10-15 min. posobit a natriet krem. Po sere je plet hladsia, vypnutejsia, hydratovana, taktiez dodava pleti jas.
Ja uprednostnujem len cisto prirodnu kozmetiku. Moja oblubena znacka je Elysson a taktiez sera od Karla Hadka.

redka

stav pleti vo velkom zavisi od vyzivy... popri dobrej strave existuju aj rozne doplnky stravy, ktore pleti pomozu - rozne antioxidanty, vitamin e, zinok, glutathion, msm a pod... dostatocny spanok, ziadne toxiny, nejaka ta gymnastika tvare a pod... plet vecer a rano ocistit... ja pouzivam napr micelarku od biodermy...