Candida ci parazity?

Príspevok v téme: Candida ci parazity?
Moireal

Pekny den vsetkym zelam. Tento prispevok by mal byt otazkou na pana RNG. Velmi mu dakujem za to, ze pomaha chorym a bezradnym ludom. Moj pribeh je dlhy ale tak co sa da robit. Trpim opakovane ochoreniami urogenitalneho traktu, slabou motilitou criev, unavou, piskanim v usiach, castymi bolestami hrdla, hlienami,suchym kaslom a zvacsenou pravou uzlinou. Bola som dokonca na operacii nezhubneho nadoru vo vonkajsom zvukovode cize vestibularneho schwannomu. Nebol sice velky no vdaka nemu pocujem na prave ucho uplne slabo. Je to strasne zarmucujuce lebo som mala len 26 rokov ked mi to zistili. Teraz rok odvtedy ubehol, no ja mam stale akoby v tom uchu zalahnute. Dalsie veci, ktorymi trpim su ochorenia koze, zly krvny obeh. Pokozka mi akoby dost zostarla, mam uz skoro dva roky akne. Sice sa mi uz skoro netvoria cysty, no ostali mi na tvari cervene flaky a nevyzera to dobre. Vysusuje sa mi koza, mam aj problemy s lupinami. Mala som aj nabeh na krcove zily, no to som si postupne dako upravila. Odmalicka ma liecili na zapaly mocovych ciest. Asi od piatich rokov som brala strasne silne antibiotika hadam do 12tich rokov. Vraj som to mala z vody, ktorej som sa ako patrocna nechtiac nalogala v kupeloch v Dudinciach. Liecili ma v Nitre. Bola som dokonca na operacii rozsirovania mocovej rury, lebo som stale v sebe mala moc. To mi na par rokov pomohlo, no potom v dospelosti sa pridali mykozy a vselijake ine potvory zrejme. Bola som u jednej liecitelky, ktora mi podavala vela tinktur a vyslo ma to takmer na 100 eur, no nic z toho mi nepomohlo. Pred par mesiacmi som teda bola na biorezonancii, kde mi zistili neskutocne mnozstvo parazitov vratane chlamydie trachomatis, ureplasmy urealyticum a mykoplasmy hominis, dalej trichomonas vaginalis. V crevach nasli lamblie, lebo cely zivot trpim velkymi traviacimi problemami, naduvanim a zlym vyprazdnovanim. Takisto potravinovou intoleranciou na laktozu, ktoru mi sice doktori nepotvrdili, no vysadila som mliecne vyrobky a zacala som sa citit lepsie. Takisto uz asi 3-4 roky beriem psyllium, co mi tiez pomohlo v traveni. No vadi mi ze si nemozem dat dlho bez neho prestavku, lebo potom mi akoby creva nepracuju poriadne. Idem sice na wc minimalne kazdy den 1-2x ale to zrejme nestaci. Dalej mi zistili streptokoky a to s. Bovis, s. Haemolyticus a aureus. V zaludku salmonellu paratyphi a v tele adenovirus. Dostala som na to entizol, chlamydyl, koloidne striebro a cordyceps. Vsetko som uz v podstate vyuzivala a aj som videla na wc take akoby ciapocky. Zrejme to boli tie lamblie. Avsak moj zoznam problemov nekonci, dva roky mam bolesti v oboch ramenach a minuly rok sa pridali bolesti v kolenach. Z tychto vsetkych problemov mam aj tazke depresie. Hlavne z tych 6 rokov trvajucich urogenitalnych infekcii a bolesti v ramenach a kolenach. Povodne som na biorezonanciu sla s tym ze mam istotne candidu, lebo podla priznakov vsetko sedelo. No nakoniec mi nebola vobec potvrdena a ani gynekologicka mi nic nepotvrdila. To uz je ale odvtedy rok a ja netusim co mi moze byt teraz. Chcela by som Vas pan RNG velmi pekne poprosit, co by som mala podla vas adresovat najskor. Probiotika od Healthy Origins si uz davam, mam doma aj klystir, psyllium si davam. Mam aj bentonit, extrakt z olivovych listov, oreganovy olej od now, gse aj ked to bude to neucinne. To som si prestala davat lebo mi raz z neho bolo v noci na vracanie. Neviete cim by to mohlo byt? Mam aj kaprylovu kyselinu lebo aj z kokosoveho oleja mi bolo nevolno. Takisto mam aj caj chanca piedra, slnecnicovy lecitin na cievy, regalen od energy na pecen, msm. Beriem vitamin c, d. Asi si dokupim dalsie co odporucate. Ja viem ze moj zoznam chorob je strasne dlhy na to ze som este relativne mlada na vsetky tieto problemy. Chcem sa Vas naozaj spytat ci moje problemy pochadzaju z candidy alebo z parazitov alebo nebodaj obidvoch. V takom pripade by som Vas chcela poprosit co skor adresovat. Ci candidu alebo parazity. Este zdoraznim ze po tej jednej antiparazitnej kure som stale citila mierne palenie v posve. To mam tak uz tych 6 rokov. Pytam sa Vas aj preto, lebo som citala, ze na parazity je dobre vyradit vsetky zivocisne bielkoviny a na candicu cukry. Neviem ci by som bola schopna zvladnut to naraz. Este raz vam velmi pekne a vopred dakujem za odpoved na moj vycerpavajuci zoznam chorob.

Moireal

sponka1:dakujem za prejaveny sucit. Ono s niektorymi problemami sa da zit, ale z inych ma ide trafit slak.

modracik: Dakujem za odozvu. Mrzi ma ze som nedostala odpoved, aspon len vo forme nazoru. :( To co vravis, aj viem. Ak mas teda cas, mozeme sa o tom porozpravat. Ako to vidis. Dakujem velmi pekne. Ja si vzdy rada vypocujem kazdy nazor.

mascha: Dakujem. O tom trigelme som pocula, asi to uskodit nemoze.

modracik

Moieral.Pýtaš sa síce niekoho iného, ale nedá mi nereagovať, zvlášť,keď Ti neodpovedá.Základom je dať do poriadku trávenie.Volila by som kvalitné doplnky výživy,urobiť detoxikáciu,upraviť stravu a veľa z toho zoznamu sa stratí...ak máš záujem o viac info z tejto oblasti, napíš mi na meil,môžeme komunikovať konkrétne,ak o to stojíš./klikni na prezývku/