Chyba mi moj ex, mam mu to povedat?

Príspevok v téme: Chyba mi moj ex, mam mu to povedat?
karolinka555

Ahojte,
mam priateľa , sme spolu 10 mesiacov, posledne mesiace nam to spolu neklape.... je to tym ze sme malo spolu a vycital mi ze na nom lipnem,... ja sa od vtedy citim ponizene, sklamane a prestava to akokeby iskrit u nas.......
mam problem s tym ze cim viac sa to kazi tym viac myslim na svojho byvaleho ... nevidela som ho 1 a pol roka, boli sme spolu skoro 6 rokov, myslim na nho cely mesiac kazdy den, nechapem co sa to so mnou deje, je to mozne aby mi zacal chybat?
po rozchode sme prerusili kontakty , myslela som ze je stastny, lebo viem ze mal vztah,ale pred dvomi mesiacmi pisal s mojou kamaratkou ....vraj nieje stastny a mal nejake nevydarene vztahy po nasom rozchode, ale ze ziadna zena sa nevyrovna mne, pisal ze ma sa dobre ale nieje stastny...
osud nam nedovolil sa skontaktovat: 3 mesiace po nasom poslednom stretnuti mi vraj pisal sms, ja som ju nedostala pretoze som zmenila cislo :( a pisal aj mojej sestre na fb, vyzvedal ze ci som stastna a ci niekoho mam a tak a ona mu odpisala ze mam sa dobre a ze je dobre ze niesme v kontakte pretoze som sa z toho rozchodu dost dlho dostavala.... tak sa uz neozval :( o tom ze pisal s mojou sestrou som sa dozvedela az teraz ....
citim sa hrozne pretoze keby som vedela ze sa o mna aspon trosicku zaujima tak by som sa na to pozerala vtedy inak, ale zila som v tom ze uz zabudol a ze uz nikdy nechce.... strasne by som si to chcela s nim vyjasnit a mozno by mal vediet ze mi chyba a ze preco som mu za dva roky nenapisala...neviem ci ho lubim lebo je to tazko povedat ked niekoho nevidis 1 a pol roka....

Mam sa s nim stretnut? a porozpravat sa? ... ja mam frajera a neni to fer odomna :( som zufala, neista

karolinka555

Rozisli sme sa pre jeho partiu a že stále sme museli byt s nimi a dosť pil cez vikendy, málokedy sme boli spolu sami a uzili si spolocne chvilky sami,bol viac spoločenský ako ja,...vadila mi partia,.... Písal kamoske že sa zmenil,a že partia po VS sa rozpadla a že som mala vo všetkom pravdu, že som vedela že sa jedného dna vykaslu na nho, tak sa aj stalo, a že kto ma bude mať bude v živote šťastný, a teraz by sa po tom všetkom ku mnne inak spraval... Asi sa zmenil,

ano chyba mi odvaha, ale aj toho sa bojím že kked sa stretneme porozpravame a ja prídem na to že to bol len planý poplach ue ho zranim, nechcem nikomu ublížiť joooj..