epilepsia

renata 111

Ahojte, myslíte si, že sú záchvaty častejšie cez leto, kedy sú vysoké teploty alebo cez zimu? Vďaka za odpoveď Renata

renata111

ahojte, chcem sa vás opýtať, či z vás berie niekto liek DÉPAKINE ? mám 16 ročného syna a diagnoza znie: epilepsia.... zrútil sa nám svet....

prosba

Nerada by som niekoho urazila, niekomu sposobila neprijemnosti, ja epilepsiou netrpim, no uz dlhsie na zaujima, v Nitre mam jednu relaciu v televizii, v najblizsej dobe sa budem venovat prave epi, tak by som chcela poprosit niekoho z vas, kto nema problem rozpravat o svojej chorobe, o obmedzeniach, o zivote s epi, ci by sa mi mohol ozvat, aby aj ostatni mohli tak trosku vediet, ze nie su sami, aby aj ti, ktori tuto chorobu nemaju si uz nedavali klapky na oci, aby sme sa aspon skusili pohnut predsudkami ludi, zamestnavatelmi...Vopred dakujem, najlepsie z Nitry a okolia...anonymita bude dodrzana (tvar ukryta, hlas upraveny...). Dakujem aj za priestor na fore!

RNG

Regeneracia pomocou doplnkovych materialov na mozog(rybacie oleje,choliny, lecitin a nove noontropika) Raz som to uz spomenul

adriana

suhlasim, epilepsia sa da potlacit vdaka antiepileptikam, pri spravnej liecbe a zivotosprave,ma epileptik plnohodnotny zivot. Ak chces nejake info najdes na: luckin.blogspot.com