Zmena farby vlasov

Príspevok v téme: Zmena farby vlasov
VeroniKa5877

Ahojte kočky, mám 17 a chcela by som vyskúšať drobnú zmenu. Prosím Vás, všetky, čo máte nejakú skúsenosť s farbením vlasov FARBIACIM ŠAMPÓNOM, čo myslíte, ktorá značka šampónov je najlepšia? Čítala som rôzne recenzie na Palette Instant Color..a asi by som šla tým smerom, čo si o tom myslíte? Aké máte skúsenosti? Moje vlasy...hmmm ako by som ich opísala, babka mi hovorí, že majú farbu žita teda asi plavé, ale skôr také popolavoplavé, mne sa ich farba páči iba v lete, ale teraz sú také nijaké... sú dlhé, zdravé, ani husté ani riedke. Chcem vyskúšať niečo nové. Koľko tých šampónov sa používa? Dva? Alebo stačí jeden? Radila som sa s kamarátkami, ale rada by som počula aj názor niekoho, koho nepoznám..ďakujem za odpovede :)

5.5 elsa

kúp si od loreal zmývateľný šampón chytiť ti to môže rôzne potom sa to vymyje po nejakej dobe sú aj farbiace peny spreje ak zmývateľnú farbu tak od loreal

VeroniKa5877

Ďakujem za rady, skôr by som chcela oživiť moju pôvodnú farbu, takú zlatohnedú by som chcela nič tmavé, len aby to nebolo také eeee...:) také nijaké :) ďakujem pekne za rady

ladyblack

a na dlhe vlasy pouzit urcite viac ako jedno balenie, kup si aspon tri, lebo dva spotrebujes isto a treti ak bude trebat nech mas v zasobe. ALe ja osobne by som na tvojom mieste neriskovala. Ja uz tymto kvazi farbiacim samponom z drogerie neverim, nikdy nevies ako ti to chyti naozaj

ladyblack

drogeriovy sampon a najma znacku palette vobec neodporucam. Je jedno ci si das hnedy ci svetly sampon bud ti nechyti vobec alebo ti chyti uplne do cierna, ze si budes musiet umyvat vlasy niekolkokrat denne aby sa sa tej tmavej farby vobec zbavila. Ak chces iny odtien, vlasy ozivit inou farbou, ktora nebude ani tmavsia ani svetlejsia od tvojich chod ku kadernicke, sice si priplatis ale ona bude vediet namiesat presne taky odtien aky budes chciet. Paletky neodporucam, sice osobnu skusenost s instant color nemam, ten je tusim na 8 umyti alebo tak dako, ja som si dala ten na 24 ,a mam stredne hnede vlasy,a dala som si gastan aby som zmenila odtien, a boli zivsie, ale ono to chytilo takmer do cierna, a vymylo sa mi to az teraz po 2 mesiacoch ..alebo vyskusaj na jeden pramen vlasov ako ti to chyti a uvidis.