Vráti sa este?

Príspevok v téme: Vráti sa este?
nickita

Zdravim, potrebovala by som poradit ohladom vztahu. S priatelom sme spolu byvali vyše rok po čase som zacala byt naozaj velmi žiarliva zenska,co velmo lutuje. Priatel kvoli mne uz plakaval a neustale mi hovoril ,ze ho tym ranim,ze sa trapi..jedneho dna mi zavolal a povedal aby som sa zbalila a odisla,ze ho to psichycky niči a vie,ze sa to nezlepsi. Vraj chce byt teraz sam,ze po case mozms spolu zas komunikovat a ked si prejdeme niake veci tak mozme byt rovnocenni partneri. On ma 27 a ja 20. Dozvedela som sa ,ze unho v byte teraz prespava jedno dievca ktora vraj priatel vyhodil z bytu a tak prespava neustale u niakych chlapov a spava snimi za to,je fetacka a je velmi problemovaa vraj sa za mesiac stahuje za niakym bohatym milencom do talianska..bola som za nim pred byt sadli sme si do auta plakali sme,obijmali sme sa povedal mi ze musime to zvladnut,ze teraz nechce vztah a chce sa jedine práci venovat..nerozumiem o co mu ide. Blokol si ma a napisal mi iba email aby sme počkali ,ze sa velmi trápi,ale inak to nejde..som velmi smutna, uz len preto lebo som bola jeho priatelka po 7mich rokoch dovtedy si iba uzival a vedela som,ze on uz si hlada zenu na stáli vztah..dal mi naozaj všetko na svete.
A neviem ci mam cakat..alebo ako sa mam spravat:(

miauuu

ejha...osobne žiarlivá ani velmi nie som, ale keby u môjho pristela bývala nejaká fetacka ktorá za ubytovanie poskytuje služby....on by letel a rovno do teplých krajov! ved to je nechutne
a kedže ste sa rozišli...aj tak mi to pride divne, tak nejak podozrivo za sebou to prišlo- teba vyhodil a fetacku nasťahuje? celkom super, ja na bojom mieste sa mu uz neozvem ani omylom, viem ze to moze byt tažké ale pokial si ho ziarlenim utláčala je dobre ho nechať uplne tak, nakontaktovať vôbec!!
možno sa uvedomí a ozve sa ked tak sám, ale uz by som mu nepísala, ak uz ta ma dosť, tým ze by si mu vypisovala by si to uz len zaklincovala

5.5 elsa

no zaujímavé a tam tá čo tam robí ho utešuje prečo si ťa blokol je tiež , no normálne by si mu mala dať pokoj a nevolať mu ani nepísať nechať ho nech sa mu všetko uleží v hlave ale vyzerá to na rozchod ja viem že to je pre teba ťažké ale neplač mu do telefónu a povedz že teda ho necháš aby sa v kľude rozhodol ale všetko čo si robila je preto že máš veľmi rada do budúcna aj keď žiarliš snaž sa to nedávať najavo naozaj ten dotyčný či dotyčná má toho plné zuby neustále podozrievanie ak nie je dôvod lezie človeku na nervy len mu povedz aby tam tá vypadla keď už teba bol schopný vyhodiť ja neviem za ako dlho sa ozvať ty alebo on týždeň to už je na vašej dohode.....