Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bodavá bolesť v prste

knaja

No asi to bude presne to, čo som mala pred plánovanou operáciou kolena, že ma museli vrátiť na preliečenie ATB. Tuším sa to volá panarícium. Choď k lekárovi a dá ti ATB. Mne to pomohlo. Lekár mi ešte radil zohnať ľaliu naloženú v liehu a jeden lístok vždy prilepiť priamo leukoplastom (bez prívodu vzduchu) a za cca 2 hod. zas odlepiť. Ak tam bude hnis. ložisko, to sterilne prepichnúť a uvoľniť a držať sterilne. Dobré sú napr. švédske kvapky, ichtyolová masť, kým sa neukáže hnis. Mne to tiež tak trhalo-pulzovalo, ale hnis žiaden nikde ani viditeľné ložisko nebolo vidno. Ruku sa snaž držať vyššie. Ešte skús, či nemáš nejaký záder za nechtom, tam niekde môže byť.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.