Hnis , zapach v ustach - mandle

Príspevok v téme: Hnis , zapach v ustach - mandle
fellak

Zdravim uz minulu zimu sa mi zacal robit biely hnis v mandliach tie take biele capy ci co to je.. cez leto som nic nepostrehol no prisla zima a zas je to tu sem tam mi vide ten biely cap ale malo len proste vzdy ked sa napijem alebo nieco zjem tak citim ten zapach v ustach na par sekund alebo ked si odplujem citim to ale capy ziadne.. proste citim to v ustach , vytlacit si to neviem nijak ked sa dotknem nejak mandle tak mi zacne krvacat ,, co mam robit ? bol som stym u lekara dal mi nejake silne antibiotika z ktorych sa mi robila nadmerna zaludocna kyselina a nemohol som jest tak som ich vysadil ,, tak prosim ked niekto vie co stym poradte za odpoved vopred dakujem :)

RNG

Nadmerna zaludocna kyselina je mytus.
Co sa stane, ze mnohe chemicke lieky napadnu parietalne bunky a v zaludku sa nevytvori dost kyselin, takze jedlo miesto sterilizacie a rozlozenia sa kyselinami a enzymami tam kvasi a hnije, co vytlaci obsah zaludka do pazeraka a to je ta znama pala.
Naviac hnitie v zaludku vytvara toxiny a tie vyvolaju zapal zaludocnych stien=bolest zaludka.
Zialbohu atb znicia probioticku floru a tak umoznia mnohym mikrobom sa rozmnozit, vcitane roznych hnilobnych a plesnovych, takze sa nediv, ze mas hnis/hnilobu v mandliach.
Odporucam ti pouzivat kvapky roztoku citricidalu do nosa,kloktat a pit ten roztok, tiez brat oreganovy olej, co je proti mkvasnym, hnilobnym a plesnovym infekciam ucinny. A obnovit si probioticku crevnu floru, co je najlepsia obrana proti roznym nakazam.
Tj odporucam brat zmes mikrovlaknun a nasadzat si kvalitne probiotika.