Nervak, hulvat

Príspevok v téme: Nervak, hulvat
mojenervy

neviem sa zorientovat, su normalne nasledujuce rekacie mojho partnera? mame 45, obaja sme rozvedeni, spolu sa pozname 5 rokov, obaja mame po jednom dietati, ktore studuju vs, ja mam dieta v mojej opatere, s byvalym mng sa nekontaktujem, je v zahranici, na dieta neprispieva a nema zaujem, obaja s partnerom sa starame iba o svoje vlastne deti, spolu sme cez vikedy, bez deti

najprv zacnem s tym, ze partner je velmi pracovity, az detailista, je dosledny, je zodpovedny, je dynamicky, je cinorody, ma humor, so vsetkym si poradi, kazdemu pomoze, kto za nim pride, ludia ho respektuju, ak je uvoleny, je s nim zabava, rozummieme si, je mily, pozorny, vtipny, podnikame zaujimave cesty, ale,

moj partner je velky nervak, privela hulaka a kritizuje, hulakaka na psa, ze beha, ze steka,
vulgarne nadava ak niekto zle zaparkuje, nadava, ak v obchode je velka rada a zdrzuju ho dochodcovia, ktori sa motkaju, nadava, ze su preplnene parkoviska pri obchodakoch, hulaka, ak niekto na neho na ulici hladi, vulgarne mu nada, ze co cumi, mna kritizuje,napr.ako nakupujem, ako varim, ako vychovavam, ako reagujem, s akym nozom krajam, aky velky-maly tanier idem pouizit, ak nehulaka zosmiesnuje,
ak sme chceli ist niekde von na obed, nikdy sme ani nedosli, lebo sa zacal rozculovat, ze vsade je plno, ze kasle na to, a odchadza, ak pouzijem cestu vpravo, zacne ma urazat, ze kazdy normalny si vyperie cestu vlavo, ale ja naopak, ak ho nepochopim, povie, ze ak oslovi 100 okoloiducich, kazdy bude presne vediet, co hovori, iba ja nie, asom z neho uz unavena,
snazim sa zatial to odlahcit, a utekam potom domov oddychovat, ale uz mi to zacina liezt na nervy, a to chce, aby som sa k nemu pristahovala, z coho mame dalsie hadky, kedze ja nechcem

miki24

No slečna k tomu len jediné utekaj od neho a nezastavuj sa. určite sú aj lepší chlapi, ktorí sú síce jemu podobní, ale s lepšími vlastnosťami...

kafe

"je tak negativne naladeny ze aj kvety v byte musia vadnut z tej atmosfery." :D bože toto je skvelá hláška. Som sa zasmiala.
Mne to príde tiež ako extrém. A to že ti to ide na nervy je podľa mňa znak, že už stačilo a viac toho nezvládneš. Nech je na jednej strane akokoľvek skvelý, proste všetko to prebije to jeho nervačenie. Škoda. Vzťah z ktorého utekáš oddýchnuť si domov asi nemá význam.

Lyseth

Ja sa necudujem ze je rozvedeny. Infarkt z toho rozculovania este nedostal? Ved ten clovek je tak negativne naladeny ze aj kvety v byte musia vadnut z tej atmosfery. Prec od neho, prides o nervy s takym nervakom.

Biela Kobra

Sú také typy. 45-ročného chlapa už neprerobíte, proste na čo sa pozrie, to mu vadí a ošomre to. V podstate je spokojný len vtedy, keď môže šomrať. Ak ho máte rada a chcete s ním zostať - veď spomínate, že má aj dobré vlastnosti - tak máte v podstate tri možnosti. Buď budete proti tomu bojovať a poukazovať, že nie vždy má pravdu, že nie sú všetci okrem neho blbci a hlavne nie vy. Ale toto znamená v podstate ustavičné hádky neviem, či ste na to dosť silná povaha, a či ho dokážete usadiť. Alebo mu pôjdete po vôli, budete mu pritakávať, a občas si presadíte svoje a dupnete si, že vždy bolo podľa neho, a tentokrát proste do tej reštaurácie pôjdete a basta. Alebo jeho šomračky budete púšťať jedným uchom dnu, druhým von, a budete si robiť po svojom. Veľa žien volí pri takomto partnerovi tretí spôsob, len to nesie riziko, že raz stratíte nervy a dačím ho ovalíte, najmä preto, že takáto povaha sa vekom zhoršuje. Držím palce.

stryco

kazdy clovek ma nejaku povahu, niekto je kludnejsi, niekto sa lahsie rozculi. ale toto uz je podla mna mierny extrem. pride mi ako dost emocionalny a vznetlivy, pricom svoje emocie nievie (nechce?) kontrolovat. taky trosku tazsi cholerik. a nechcem byt blby, ale mozno, ze je to u neho aj vekom. :)