Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maju na to pravo?

Príspevok v téme: Maju na to pravo?
LadyOpium

Ahojte, nedavno som si nasla bejvák typu spolubyvanie v BA kde studujem... Problem ale je, ze mama ma tam nechce pustit a povedala,ze ak tam pojdem, zavola na mna fizlov aj sanitku a zoberu ma na psychiatriu, kedze som psychiatricky pacient... Ma na to pravo, ak chcem normalne zmenit trvale bydlisko a odstahovat sa? ked nikoho neohrozujem ani seba nie? len sa hadam? prosim poradte lebo ja som uz z nej zufala:/

LadyOpium

mam 20 a som svojpravna... lenze sa ku mne chova jako keby som ani nebola svojpravna...drzi moj obcianskz, moje peniaze atd. nasadza na mna ludi aby ma sledovali kam idem a s kym som...vacsinou su to jej kolegyne a kamaratky...

biela kobra no davaj sem ten dovod nech sa pobavim

5.5 elsa

koľko máš rokov?si svojprávna?,alebo mama je za teba zodpovedná po právnej stránke vybavovanie vecí tvojich,podpisy a tak..... ,ak si svojprávna a máš nad 18 rokov nemá na nič právo si zodpovedná sama za seba ....

Biela Kobra

Ahoj. Mám pocit, že v tvojom prípade ani nezáleží na tom, či má mama na to právo, ale či má na to dôvod. Keď sa nad tým zamyslíš, iste ten dôvod poznáš. A je na tebe, ako to dopadne.

lskdjf

ak mas obciansky, si svojpravna a nie si vyhlasena za nepricetnu tak na teba nikto nemoze kvoli takemu konaniu volat ani policiu ani ta tlacit na psychiatriu

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.