Maju na to pravo?

Príspevok v téme: Maju na to pravo?
LadyOpium

Ahojte, nedavno som si nasla bejvák typu spolubyvanie v BA kde studujem... Problem ale je, ze mama ma tam nechce pustit a povedala,ze ak tam pojdem, zavola na mna fizlov aj sanitku a zoberu ma na psychiatriu, kedze som psychiatricky pacient... Ma na to pravo, ak chcem normalne zmenit trvale bydlisko a odstahovat sa? ked nikoho neohrozujem ani seba nie? len sa hadam? prosim poradte lebo ja som uz z nej zufala:/

LadyOpium

mam 20 a som svojpravna... lenze sa ku mne chova jako keby som ani nebola svojpravna...drzi moj obcianskz, moje peniaze atd. nasadza na mna ludi aby ma sledovali kam idem a s kym som...vacsinou su to jej kolegyne a kamaratky...

biela kobra no davaj sem ten dovod nech sa pobavim

5.5 elsa

koľko máš rokov?si svojprávna?,alebo mama je za teba zodpovedná po právnej stránke vybavovanie vecí tvojich,podpisy a tak..... ,ak si svojprávna a máš nad 18 rokov nemá na nič právo si zodpovedná sama za seba ....

Biela Kobra

Ahoj. Mám pocit, že v tvojom prípade ani nezáleží na tom, či má mama na to právo, ale či má na to dôvod. Keď sa nad tým zamyslíš, iste ten dôvod poznáš. A je na tebe, ako to dopadne.

lskdjf

ak mas obciansky, si svojpravna a nie si vyhlasena za nepricetnu tak na teba nikto nemoze kvoli takemu konaniu volat ani policiu ani ta tlacit na psychiatriu