Do bytu si pozyva kamaratky - je to ok?

Príspevok v téme: Do bytu si pozyva kamaratky - je to ok?
Petra *

Ahojte..
mame s priatelom vztah na dialku, ja zijem momentalne tu na Svk on v zahranici..
Vidime sa tak priblizne kazdych 4-5 tyzdnov..on tam zije sam, ma svoj byt, apod.
Vadi mi ale to, ze unho casto byva nejaka kamaratka..za posledne obdobie to bola najprv spoluziacka na 2 tyzdne ktora si nevedela najst byvanie hned v tom meste, lebo tam prisla za pracou, potom dalsia kamoska z inej krajiny na tyzden len tak na vylet a tak dalsia na nejaky cas , uz ani neviem preco
ako ja ho nepodozrievam ani si nemyslim ze by sa nieco stalo, a nechcem byt ziarliva, velmi sa drzim aby som nedala najavo ze mi to vadi ale je mi jednoducho neprijemne ze pomaly kazdy tyzden tam uneho prebyva nejaka ina dievcina, on to tak neberie, proste to je normalne ze niekto unho len tak byva..a je to malicky bytik, jedna postel a karimatka..
ja neviem ci som nenormalna alebo je normalne ze mi to vadi..jasne ze mu nemozem nic povedat, musim sa s tym nejako vyrovnat,ale jednoducho ziarlim pri pomysleni ze ja s nim nemozem byt takto dlho ale on tam ma ine dievcata, aj ked len kamaratky..
Co si o tom myslite?

novinkaq

v tejto diskusii som postrehol dve veci.
Maoam sa zmenila na jesitacku, ktora zo seba robi nadradenu osobu a hoc aka kritika ju vytaca, a ze niektore zeny tu vedia lepsie ako sa spravaju muzi
Ked som zadany, moze u mna spat aj pamela anderson,som verny. Teraz zadany nie som,prespavam na chatach ale aj u kamosiek a k nicomu nedoslo, hoci bolo prilezistosti neurekom aj zaujem o moju osobu.Nie vsak vsetci chlapi sexuju jak kraliky s prvou co sa usmeje. A toto nie je len moj priklad mam mnohych kamosov ktory ako nezadany nesexuju s hoc kym a ako zadany uz vobec. Jasne ze su aj taky co davaju jednu cez druhu, ale tak si nevyberajte mile damy machov ale normalnych chalanov

miki24

Petra je fajn, že veríš svojmu, ale ako sa hovorí dôveruj, ale preveruj. Bodaj by nikto tu nemal pravdu, ale len ty.

Inak Barborela pohlavných chorób som sa nebál. Ona zase taká ľahká až nebola skôr jej niečo chýbalo :D Navyše ona bola skôr Nemka, aj študovala vraj na Heidelbergu nejaký humanitný odbor. Viem, že chlapca veľmi dlho nevidela potom, čo ju jeden škaredo vraj zradil a hral to na dve strany, aj preto to dopadlo tak ako dopadlo tam v tých Tatrách. Slečna nemala to dlho no, ale inak v pohode bežné dievča, krehká dlhonohá blondínka a ani sa výstredne nejako neobliekala. Ja som zase neďaleko ukrajinských hraníc(čiže nejakých skoro 1000 km), ale spoznal som ju pri cestovaní do Prahy raz, mala miestenku pri mne :D Akosi došlo aj k výmene kontaktov teda na skype. Chvíľku sa to udržiavalo na virtuálnej báze a navrhla stretnutie v Tatrách, na ktoré sa mi moc nechcelo vtedy, ale tak sme sa dohodli a stretli.

MultiLevel

Tak to je fajn, ze sa riadis aj jeho povahou, teda tym ako ho uz poznas. To som ti radila, lebo nie kazdy jeden podvadza a musi zakonite mat nieco so zenou, ktora u neho prespava. Ale zas tvoje pochybnosti su opodstatnene, a mne vobec nepride divne, ze ti vadi ak s tou babou nejakym sposobom travi cas (jedlo atd)...Skor ci ti to takto vyhovuje, vies....na dialku. Az ti to skola dovoli, utekaj za nim a zite "normalne" :D

Deria

Petra, prajem ti naozaj, aby sme sa mylili a aby bolo vsetko inac, nez ti tu piseme.:) Vies, kazdy, kto miluje, nevidi celkom realne a ani nechce vidiet. Keby to tak nebolo, nebolo by ani sklamania.

5.5 elsa

Petra* otvor si oči a poriadne dokorán, tie ženy tam nechodia len tak náhodou a nič nie je zadarmo,ani ubytovanie ani strava,ešteže sa tam pomestia v tom malom bytíku, no v každom prípade je to tvoja vec a nie nemyslím si že si naivná si zamilovaná zaslepená a nechceš vidieť veci v reále to je všetko,nemyslím že niečo vyriešiš ty už teraz presviedčaš samu seba že je všetko ok , ale to nie je ok, ženy si tam volá lebo sa rád zabáva rečičkami ťa presviedča že je to normálne,ale to nie normálne,že tam u neho prespávajú ženy s ktorými si pravdepodobne užíva a kamže sa vytratí na ten týždeň? no to si s ním vydiskutuj aj keď neviem čo, tie ženy tam aj tak budú chodiť , no tak sa k nim pridaj ako tie ostatné,pozri sa pravde do očí a nezakrývaj fakty,rečičky a činy je veľmi veľký rozdiel,vieš o tom čo robí ......

Petra *

Delete

presne tak ako pises..ja nechcem mat ani tie podozrenia, ani aby tam mal tie pokusenia..

aby som upresnila my sa vidime zhruba kazdy mesiac, ani uz sme spolu nejaky cas aj byvali..ale teraz budem onho ja mesica byvat ked mi skusky v skole skoncia tam mozem ist za nim..o par mesiacov by sme uz mali byt spolu

Delete

Odpovedala si si sama...jasné, že ti vadí práve toto. Každý chlap dokáže podľahnúť a to, že s nimi trávi čas je tiež možno trošku nezdravé.

Ak si chceš uchrániť vzťah tak niečo vymysli...kamarátky mu zakazovať nemôžeš, vlastne mu nemôžeš zakazovať nič ale dlho vám to nevydrží ak nebudete spolu tráviť viac času. Vzťah na diaľku je síce fajn ale...vždy tam bude to ale..

Petra *

Ludkovia!! :D to uz trochu prehanate..
asi som to trochu v zufalstve prehnala, ale on ma naozaj nepodvadza :D ja som si tym ista a ja ho ani nepodozrievam, viem ze si budete mysliet ze som naivna, ale uz ho ozaj trochu poznam a viem aky je

a co mi teda vadi? no len to jednoducho ze tam su, ze spolu travia cas, jedia, varia si tam jednoducho ona je v akejsi jeho sukromnej sfere kde by som myslim si mala byt iba ja..to je malicky bytik nie pre viacerych ludi, mne sa nepaci ze unho tie zeny su, ale naozaj si enmyslim zeby cosi s nimi mal, a ani nic neplanuje, akokolvek sa vam to nezda..
(zial znizila som sa aj k tomu ze som mu par krat cekla mobil a ani tam sa nic nebjavilo..nie stym zeby som ho podozrievala, ale ano doveruj a preveruj) chcela som vediet s kym si pise, o com a pod.

tych zien nebolo az tak vela!
jedna kamaratka ktora nemala kde byvat prisla na 2 tyzdne ( z toho on tam jeden tyzden nebol) , dalsia na vylet na tyzden a ta 3. na 2 dni - neviem preco (inak neviem ona mozno ani neprisla)

a to je vsetko predtym unho ziadna nebyvala..teda to len posledne obdobie..zase cely cas to takto neni

inak zajtra uz budeme spolu a porozpravame sa o tom..takze vam napisem co mi na to povedal

MultiLevel

A Peta, ty skus fakt prehodnotit tento vztah. Mozno vam to takto vyhovuje, ale dokedy sa da zivit vztah na dialku, ked inak ako cez net alebo telefon nemozete komunikovat? Tak sa nikdy poriadne nepochopite, to musis vediet sama a tato diskusia je tiez nielen dnes, ale mnoho raz toho prikladom. Necitala som vsetko, mozno to tu aj pises, ale kedy sa vidite najblizsie? Pohovorte si o tych kamoskach. Najhorsie vsak je, ze aj ked ti napriklad prislubi, ze uz ziadnu nevezme k sebe na prenocovanie, je od teba tak daleko, ze si prakticky moze robit co chce a ty o tom vediet nemusis...Nemas moznost ist zit za nim? Zaujimalo by ma, ci by ich nechal prespavat u seba aj v pripade, ze by si s nim zila aj ty...

MultiLevel

Maoam, ani ja nemam potrebu asi treti raz tu pisat, ako som to myslela ja :) to o tej bubline som napisala ja, prislo mi to ako vhodne prirovnanie na tvoje slova, ale ani zdaleka som nenapisala, ze to tvrdis ty :) Bodka, nebudem sa uz k tomu vyjadrovat ;)