Vianocny dar

Príspevok v téme: Vianocny dar
ahink

Ahojte.
Dostala som od niekoho koho milujem vianocny dar..knihu. Podakovala som za nu ale netesila sa jej.
Asi som sa mohla pretvarovat a hrat hrozne stastnu jak sa tej knihe tesim ale ja sa nedokazem takto pretvarovat.
Proste ako sa mozem tesit niecomu co sa u nas v pivnici garazi a inde povaluje po zemi na desiatky poctov?? Otec jak drbnuty z 1 spolocnosti 10r objednava dokola nonstop knihy a u nas je to jak v knihkupectve. Nemame to uz kam davat a fakt to mame drbnute na zemi po pivniciach (lebo byt je uz tiez zapratany knihami tak preto tie pivnice) jak nieco bezcenne zbytocne.
A to minuly rok podostavala od znamych tiez same knihy k vianociam a docil ich mam drbnute tiez na zemi ani som ich este neotvorila necitala.
A od niekoho koho milujem bac..tiez kniha. Keby dostala blbu pohladnicu tak tej by sa fakt vacsmi potesila. Boze to je fakt taky problem pre niekoho kupit nieco mile pekne?? A pritom je tak inteligentny mudry a toto ho napadne? Vsak CD by bolo ovela hodnejsie ci daka satka parfem ci bizuteria kvoli cene.. Ale kniha? A jasne ze vycitil ze sa tej knihe netesim aj ked som sa za nu podakovala. A bola z toho hadka. Nazval ma nevdacnou zenskou a ze lutuje ze mi vobec nieco daval..
Ma to mrzi ach jaj. Ja mam vazne alergiu ku kniham nemozem ich ani citit a este jak ochorela tak sa neviem vobec sustredit na citanie. Ja prv rada citavala ale ja teraz citam citam zastavim sa lebo si vlastne uvedomim ze si nepamatam nic-co som dovtedy vobec citala. Uchodi mi pamat kade tade takze ma citanie skor znervoznuje netesi ma, nemam z knih vobec radost. A to este studujem na VS a uz len to ucenie a citanie z knih skrypt atd ma doslova vyciciava vycerpava vysiluje..cize som rada ak knihy vobec nevidim co uz mam na ne alergiu. A to sa doma o ne doslova vsade potkynam co ich novych nevybalenych knih mame ako blbi..
Mrzi ma ze som sa nedokazala tomu jeho \\\"daru\\\" tesit. Rada by sa ale neslo to. Keby som sa tak by vlastne klamala, bola by to pretvarka. A aj ked to nerobim tak som mala. Vyhla by sa hadke kvoli tej kravine co mi dal aj ked som ozaj vdacna ze mi fakt nieco vobec dal..hm. Ozaj drbnute vianoce nedivim sa ze tieto sviatky nemusim (a nepiste mi o com tieto sviatky vlastne su to ja predsa dobre viem ale ja som tradiciu zvyk obdaruvat sa pocas nich nevymyslela ten tu je uz cele veky tak klud..skor som len to sklamanie z tej knihy potrebovala dostat zo seba von).

Zlatokopa

Ovecka tebe keby dala frajerka ponozky tiez sa podakuejs ale nepotesis ...ona to tak ma s knihou
Ja by som si od frajera tiez radsej nasla nieco osobnejsie ako knihu , ktoru mi pocas roka da plno ludi
A mal by ju viac priatel poznat ... knihu uz das ked sa ti nechce premyslat co vymysliet

ahink

Kkaffik dakujem ti. Mas pravdu. Ale teraz je to este vsetko cerstve takze ak by mu toto raz mala povedat, tak trosku neskor aby to zas nebral osobne a ze som len dalsia nevdacna zenska))

kafe

ahink, jediné čo treba spraviť, je povedať priateľovi ako to je s tebou a knihami a s knihami u vás doma. A vec je vyriešená. Možno.

ahink

Ovecka. Omyl. Ja si bezne ci skor stale sama sebe kupujem co treba, co sa mi paci, zaujme ma. Tu ide skor o ten pocit tesit sa z niecoho co od svojej lasky dostanete ako darcek.
A pises blbost ze darceky nie su o tom ze clovek dostane to co chce. Preco potom deti pisu jeziskovi santovi atd na celom svete co si zelaju praju pod stromcek? Aby boli stastne, splnili sa im priania tuzby sny. Iste, dospeli maju byt statocni a prijat vsetko podla teba ovecka. Ale ak niekoho dobre poznas, mas cloveka precitaneho poznas jeho tuzby zelania priania sny a lubis ho, citis nieco k tomu cloveku - tak by nemal byt problem kupit konkretnemu cloveku to..co ho vystihuje, potesi ho s urobi mu radost. Viem, nie kazdy to dokaze. Prave preto si myslim, ze aj dospeli by si mali ako je tomu u deti pisat/povedat po com tuzia a co by ich potesilo. Samozrejme, ze realne priania a nie dake nerealnosti

Zlatokopa

stazuje sa ze dostala knihu a tych maju doma plnu ...
pise ze by ju viac potesila pohladnica ... takze je to o inom nez o tom ze by chcela nieco lepsie
A myslim ze mladu babu potesi viac ta bizutka ci parfem ako pise nez kniha

ahink

Citala som recenzie o com ta kniha je. Uplne ako o nas dvoch, vystihuje nas to az privelmi. Takze ocenujem ze nekupil nieco len tak hala-bala ale rozmyslal nad tym. A to je pekne. Len keby to nebola prave kniha))) k comu mam doslova alergiu

ahink

Nestazujem sa. Som mu vdacna ze nezabudol na mna a dal mi darcek. On predsa nema odkial vediet ako je to u mna s knihami. To nie je jeho problem ale moj