Chlapi, je to pravdu ze su tak vynimocne krasne?

qq

ja netvrdim ze sa umele zeny pacia teraz kazdemu...iba to ze vseobecne tak ako v inej dobe bolo za krasne povazovane ked boli zeny plnsie, s uzkymi perami a pod, dnes je za krasne povazovane (vdaka mediam) toto..snaha o co najnizsiu prirodzenost a najvyssia vyumelkovanost..nieco ako sa normalne ludska bytost nenarodi..no je potesujuce ze tu vacsina ma rozumne nazory na zensku krasu napriek tomu co sa ludom stale podstrukuje.. a to co som pisala ohladom toho keby zeny maju peniaze je preto, lebo cim dalej tym viac pozorujem (na svojich kamaratkach,znamych) ze pokial zena ma uz moznost..tak zacne odbiehat na takyto smer..najprv cisto nevinne ale aj to prejde casom do extremov..zial

angelot

qq - nie ani keby som vyhrala milión, neurobila by som zo seba niečo podobné. Každý vníma ostatných asi podľa seba... Ja sa na takých kreatúrach akurát zasmejem. A že sa páčia mužom? No presne takým, aké su ony, mne sa tiež nepáčia slizkí a napichaní chlapi, takže to mi vôbec neprekáža.

A myslím si, že sa stále nájdu aj takí, ktorím sa páčia čo najprirodzenejšie ženy, nie zanedbané, ale také, ktoré venujú zovňajšku tak akurát. Ani jeden extrém nie je dobrý. A taktiež nezabúdajme na to klišé, že samozrejme nie všetko sa krúti okolo vonkajšej krásy.

gamm

qq mimochodom ludstvo uz od davna sprevadza ideal krasy ktory sa vzdy trochu meni. lenze ideal je cosi nedosiahnutelne a tento fakt ostava po cele veky nemenny. ideal je vzdy zobrazovany nejak prehnane, stylizovane, pripadne posobi az nerealne. napriklad umelci casto zobrazovali ideal vo svojich dielach. samozrejme nie vsetci a vo vsetkych svojich dielach ale ak sa rozhliadnes po umeni najdes vela prikladov, od věstonickej venuse az po moderne umenie. napriklad davnejsie som postrehol dokument kde boli nejake sochy zo starovekeho grecka. boli na pohlad krasne a zaujimave ale pri blizsom pohlade boli anatomicky nerealne. mali neprirodzene dlhe nohy v pomere k trupu a nemali kostrc. pre niekoho to bola mozno kedysi predstava idealu, ale nedosiahnutelna.

podobne snahy o zobrazovanie idealu najdes aj dnes v casopisoch. akurat to nie su umelecke diela a su robene roznymi technikami od licenia, vhodneho fotenia po upravu fotky. a tu snahu priblizit sa k tomuto idealu pomocou operacii a podobne povazujem za zufalu. medicina a technologie sice pokrocili ale vysledok je casto karikatura. a navyse preco to robit. ved muzi sa zamilovavaju na celom svete do zien ktore nemaju tieto umele skraslenia.

gamm

qq nesuhlasim. mozno niektorym sa to paci ale inym nie. a ti ktorym nie nemusia samych seba klamat. napriklad mne sa to nepaci lebo je to neprirodzene. ja mam rad prirodzenost a to ako vo vyzore tak v spravani. vo mne tie umele upravy vyzoru evokuju nieco nepatricne, alebo takmer az nezdrave. napriklad urcite ma nerajcuje prehnane zvacsena horna pera lebo posobi anatomicky vyslovene cudne, nerealne. podobne je to s prsiami napchate silikonom atd. dalo by sa povedat ze ti zeny vyzeraju ako karikatury. navyse to dost vypoveda o ich zmyslani, o ich komplexoch a ja preferujem zeny inteligentne a dusevne vyrovnane ktore dokazu byt spokojne s telom s akym sa narodili a ked uz ho skrasluju tak prirodzenou cestou napriklad cvicenim. ale aj licenie povazujem za prirodzenejsie.

nedaj sa zmiast tym ze ked su tychto umelin plne media tak ze to je dnesny vzor krasy. ludia masovo podlahnu roznym trendom a pritom to nemusi znamenat ze su spravne, krasne alebo dokonca zdrave.

qq

Ano. Priznajme si ze cim viac zena vyzera umelo, cim viac sa prikrasluje operaciami, opalenim, makeupom, umelymi vlasmi, nechtami, mihalnicami tym viac splna ideal dnesnej modernej doby. Kazdy hovori ze take zeny su hrozne a neprirodzene, ze by s takou za nic nechceli byt (dokonca ani sex)..ale to je kec..na pohlad obycajnu, nenalicenu zenu bez plastik si malokto vsimne. Verim ze keby vsetky zeny maju na to peniaze, tak vacsina z nich by so seba spravila presne toto iste..lebo muzom sa to paci..tak preco nie..a nech si kazdy vravi co chce, ten kto takym hovori nie, klame iba sam seba..je to smutne ale ..ano toto v dnesnej dobe je povazovane za krasne

MultiLevel

Maju krasne postavy, ale to moze mat kazda jedna z nas :) Kazda jedna, pokial nema nejake zdravotne problemy moze mat peknu postavu a pritom neminut majland na posilku. A hoci nie som zrovna odbornik cez photoshop, ale mne pridu tie fotky upravene. A taku tvar moze mat kto? No kazda s photoshopom :D
Moj partner by ti povedal, ze az po odliceni by bolo vidno ake su krasne. Nie kazda moze mat dokonalu tvar, ale mnohe zeny po odliceni vyzeraju stale krasne. Myslis, ze keby sa tamtie odlicili, tak by boli stale "vynimocne krasne" ? :)