Chlapi, je to pravdu ze su tak vynimocne krasne?

vianočná

pch...to ja osobne mam dve kamošky ktoré predtým než si dajú fotky na fb zvenčiť tak si ich nechávajú upraviť prostredníctvom jedného kamaráta. A tak z nedokonalých dievčat s vyrážkami,materskými znamienkami, opuchnutými viečkami a príliš úzkymi perami sa stávajú "sexi" tváričky. Ako by na fotkách ich život stál... krávy

beauty-

Gamm ale kde prosim ta tu riesim ja seba a svoj vzhlad?
Natrafila som na ten clanok pri surfovani a zarazilo ma, ze co sa v dnesnej dobe povazuje za vynimocne krasne. Chcela som len vediet aky pohlad maju nato slovenski muzi.
Samozrejme ze viem ze fotky sa daju pocitacovo upravit tak aby na nich clovek vyzeral bezchybne a dokonalo. Tu sa uberu kila z brucha, zo zadku, tam sa prida na prsiach, papulka aj oci sa zvacsia, vlasy naberu objem, nohy sa zostihlia atd atd. Aj to viem ze tie qwazi dokonale krasky su len vysledkom plastickych operacii a kozmetickych zasahov.

gamm

preco sa pytas ? si si neista sama sebou ? ak ano popracuj na tom. ale ver ze aby si bola so svojim vyzorom alebo so sebou celkovo spokojna nemusis vyzerat ako ony. mozno ti vadi ze neodpovedam priamo na otazku, ale povazujem za dolezitejsie upozornit na to aby si sa zbytocne neporovnavala a ked tak sa porovnavaj sama so sebou, teda s tym aka si bola, co si zmenila, a co pripadne chces a mozes zmenit, ale tiez ci je to vobec take dolezite.

viem ze to bude znie ako klise ale naozaj posobia umelo. navyse nezabudaj, aj ked to mozno nie je pripad fotiek konkretne z toho clanku na ktory odkazujes, ze mnohe z tych fotiek ktore vidis v casopisoch, na bilboardoch a v roznych najma zenskych magazinoch na nete, su upravovane. a to je len cast upravy, pretoze pred fotenim upravia aj samotnu modelku. ako zena iste skor vies ako vsemozne zenu upravit trebars pocnuc licenim. navyse sikovny fotograf vie zachytit ten spravny uhol a to spravne svetlo. okrem toho to ze sa niekto narodi kajsi je len jeho stastie a nic viac. je to zalezitost genetiky. a neznamena to ze je hodnejsi lasky, ze je automaticky spokojnejsi v zivote, atd.
skus trochu iny pohlad na krasu

www.ted.com

v tom videu na ktore davam odkaz rozprava modelka o krase. v dolnej casti videa je take okienko s nazvom "subtitles". tam si mozes vybrat jazyk pre titulky. je tam aj slovensky.

_meno

njn tie tela su neprirodzene premotivovane.
z osobnej skusenosti mozem napisat ze telo je pekne na obrazku, ale ked telo prehovori casto sa vytrati cela iluzia dokonalosti :D :D :D
mozno preto ludia tolko obdivuju obrazky a tolko malo lubia ludi :) :)
kladie sa privelky doraz na hmotu a mensi doraz na radost -> to nam prinasa vela hmoty ale malo radosti.

ale vsetko zo mna je len moj nazor, moje preferencie ako zijem.

šmolinka :)

no ako.. ja sice niesom muž, ale ak toto ma byt krasne, tak ja som victoria backham.. :D :D ani nahodou toto nieje pekne, pery ako kacer, prsia urobene.. viecka napustene botoxom.. nieje umenie byt pekna prostrednictvom prikraslovacich metod, ale prirodzene .. a toto teda ma od prirodzenej krasy na mile daleko.. to uz moje sestry su krajsie ako tieto tam :P :) :) kopec zien, prirodzene peknych su krajsie :)

Nikoko

mne sa ani jedna nepaci. Strasne umele su vsetky. Navyse vsetky maju silikony urobene a co je natom krasne? To niesu ich prave prsia lebo na take dindaky su dost vychudnute a navyse ked pisu ze cvicia a posilnuju tak to by prirodzene prsia pri treningu take nemali :D
takze silikony ich mam ako obdivovat? :D
k tomu jedna strasne vychudnuta, dalsia dost na zenu potetovana co ja nerad, dalsie dve maju papule ako kacer Donald... nic premna. Take vychcane sk**vene zlatokopecky co lahko davaju hockomu ale pravdepodobne len bohatemu :DDDD
neviem kto ich vabral ze su najkrajsie z Instagramu ale podla mna su na Instagrame ovela prirodzene krajsie zeny ako tieto tu. Palec dole za takyto vyber nech ich vyberal ktokolvek.

iggzik

tiez mi to pripada umele a prehnane.. ja som skor na natural ziadne zvacsene prsa, pery aj vela makeupu, blee, tiez ta jedna vychrdlina tam.. 0/10