Milenka byvalého

Príspevok v téme: Milenka byvalého
TRACY22

Ahojte mala som vztah 4 roky vsetko bolo krasne ale ku koncu vo vztahu vladla nervozita tak sme to ukoncili v dobrom. jednym z dovodov rozchodu bolo aj to ze ked sme spolu zacali chodit on mal iba 16 a ja 18 cize nemal ziadne skusenosti a nebol vybureny dohodlisme sa ze budeme stale v kontakte a budeme sa stetavat aj sexualne pretoze sme si velmi rozumeli a taktiez ze si skusi aj ine baby a dalsie vztahy a po nejakych rokoch sa dame zase do kopy ak niekto znas nestrati zaujem a tak to aj funguje nejaky cas stretavame sa ale on uz ma priatelku a stale sa rovnako stretavame a ona o nas nevie.on mi stale tvrdi ako ma miluje ked sa stretneme je to este krajsie a precitenejsie ako vo vztahu viac si vazime jeden druheho a je medzi nami viac vasne a romantiky ktore tam chybali ale proste este nechce byt somnou a ja sa tiez na to vraj sa potrebuje este vyburit v tomto veku aby sa nieco taketo nestalo ked uz budeme spolu zit vosvojej domacnosti a mat rodinu necitim aj ked mi velmi chyba a vsetko okolo...on je typ chalana s ktorym si viem predstavyt zivot a neviem ci mam tolerovat jeho potreby a cakat alebo to uplne ukoncit poradte mi ...dakujem

Žužova

Tracy on má frajerku a ty si ho zmotavala na sex ?? Tebe to ani trošku neni hlupe ? vobec sa necítiš ako chudera a sviňa ? ..hej dobre urobíš daj mu pokoj nech už to berieš akokolvek (pretože z toho čo píšeš mám pocit že absolutne niečo ako moralka ti nič nehovorí) a myslíš len na seba a voebc ťa nesere že týmto možno raz velmi ubližiš inej osobe (jeho terajšej,ked sa to dozvie) . VY sa k sebe možno aj hodíte... neboj karma si ťa najde ,raz :o)

TRACY22

Ďakujem Vám určite máte obe pravdu...a ja si to sama uvedomujem ,že všetko je tak ako ste to napísali v tomto mám chybu ja pretože mi vyslovene povedal,že jemu stačí len kontakt somnou nemusíme spolu spávať,že sa nedokáže zmieriť stým aby ma úplne stratil a tá chyba je že ten sex som chcela ja...samozrejme že mi takto nieje dobre cítim sa hrozne a je mi lepšie keď som snim neni v kontakte som silnejšiaa zase naopak on ma vtedy prosí o to aby som sa sním aspoň písala lebo to psychicky nezvláda a to bolo aj očividne na ňom vidno... a že keď prejde to jeho obdobie urobí všetko preto aby ma získal späť ak budem mať záujem...ale rozhodla som sa že to nechám tak nech je sňou pretože ja mu dávam všetko čo mu pri nej určite chýba...

Zuzka.forum

Keby ťa miloval, nechcel by byť s tou druhou ale s tebou, teba si necháva ako poistku a lichotí mu preťahovať dve. Jasné že je to teraz "krajšie", lebo to má nádych zakázaného a nás ľudí takéto veci lákajú. Že si jeden druhého vážite? On má priateľku a spáva s tebou a tebe to nevadí, ani jemu nie, nevidím tam žiadnu úctu - ani voči tebe, sebe, jej. Polož si otázku, či si takto šťastná, či ti to nevadí byť v pozícii milenky (matracu) a uspokojovať jeho potreby. Ak dobre rátam, on má 20 rokov, čo myslíš, ako dlho potrvá kým sa vybúri? Možno aj 10 rokov. To chceš toľko čakať??? Kašli na to, zvoľ slobodu a vybúr sa aj ty, možno stretneš lepšieho, takého čo si ťa bude ozaj vážiť a bude chcieť prežiť budúcnosť s tebou. Všetko ostatné sú len kecy, počíta sa vždy realita a tá je taká, že momentálne s tebou nepočíta (resp. nechce byť s tebou). Ak máte byť spolu, tak vás za pár rokov "vesmír" opäť dá dokopy a ak nie tak.. aj tak dobre. :)

Nina.

Keby to malo budúcnosť a perspektívu tak by si sem toto nepísala. Vykašli sa na to a vykroč do nového roku bez záväzkov a počkaj si na niekoho pri kom nebudeš musieť polemizovať nad tým či máš čakať alebo nie.