Neustále krvácania, polyp

Príspevok v téme: Neustále krvácania, polyp
patricka18

Ahojte, potrebovala by som poradiť.. mala som krvácanie mesiac vkuse, bola som s tým u doktora, dal mi lieky na zastavenie krvácania aby ma mohol vyšetriť, brala som lieky 5 dni, krvácanie sa mi zastavilo, išla som na vyšetrenie, zistil mi na maternici nejaký polyp veľkosti 2x1cm :-( to bolo včera (23.12.).. vravel mi, nech lieky ešte stále beriem dokým nevyberiem celú krabičku, lenže dnes sa mi krvácanie vrátilo-aj napriek tomu, že beriem lieky na zastavenie krvácania. K doktorovi už teraz nepôjdem, veď sú vianoce, nikto nepracuje. Neboli ste niekedy v podobnej situácií, alebo neviete čo robiť? :( mam 18, dosť sa bojím čo to môže byť.. :(

patricka18

áno duphaston mi dal.. neviem kde je ten polyp :( to mi doktor nepovedal, len že niečo tam mam, 2x1cm.. že mam prísť ešte v januári po menštruácií či to nie je nejaká zrazenina alebo niečo, ale že keď to je tak velké tak to zrazenina asi nebude.. krvácanie som mala teraz normálne ako pri menštruácií, ráno sa zo mňa až "lialo" .. teraz to prestalo, ale aj tak sa bojím :( kvôli čomu to môže byť?

Cindy7777777

ake lieky ti dal? duphastan? zalezi kde je ten poly? vnutri v maternici alebo zvonka na krcku?
ak je to v maternici a velmi silne, tak s tym kludne chod na pohotovost, v kazdom meste je nonstop gynekol.pohotovost v porodnici.
ak je to len spinenie, tak nemusis riesit, to nie je nebezpecne. mohlo sa obnovit po vcerajsom vysetrenie