Co mam robit s priatelkou?

Príspevok v téme: Co mam robit s priatelkou?
Prezývka2612

Cest praci, hladam nejake tipy a triky co robit spolu, lebo darceky uz su zabalene, na vylet nie je cas, chceme skor oddychovat doma, navarene je, upratane je, TV program je nakupeny, kvety, sviecky, kupel, a ine drobnosti su pripravene, a prakticky uz neviem, co by sa dalo urobit viac pre nu. Nejake to prekvapenie, uz asi len ziadost o ruku, ale to neskor.. Takze neviem no, pride mi to ako keby je uz o vsetko postarane, ale to nie je moj styl, chcem nech je to este dokonalejsie, lenze ako na to, to neviem, co sa este da zlepsit..

majus1463

povedal si jej to najdolezitejsie,ze ju lubis a znamena pre teba viac ako vsetky tie darceky,pripravy okolo,atd hm?? :)

Prezývka2612

zdravim zdravim. ten mame, zbytocne kupovat novy. ale dobry postreh :D skus este dalsi, som zvedavy. mam taky pocit, ze som na nieco zabudol, ale neviem na co. asi jej hodim 1 umelu ruzu do tych co na nu cakaju s odkazom, ze moja laska k nej pretrva tak dlho, az pokial nezvadne posledna ruza, ale.. aj tak tam este nieco chyba, nejaky detail :/