Vztah svokry a nevesty

Príspevok v téme: Vztah svokry a nevesty
Stefko12

Zaujimal by ma vas nazor, co by ste si pomysleli, keby svokra neustela spinila na nevestu? Zijem s mamou, ktora stale riesi bratovu zenu. Neustale sa jej nepaci co robi, ako oblieka svoje deti, ze kupuje svojim detom oblecenie, aj ked oblecenie maju. Nazyva ju ku*vou, p*cou, ze ju nenavidi, atd. Nehovori jej to priamo, ale ked som s mamou sam doma, tak si to hovori sama pre seba (rozprava sa sama) a riesi to. Akoze nie sme nikto dokonaly, ani bratova zena, ale takto osocovat bratovu zenu?
Nemaju sa zas nejak v laske, ale ked sa navstivia, tak normalne sa bavia. A potom ked odidu, tak mama si zacne rozpravat, ako bola vymalovana, ako obliekla deti, apod.

MultiLevel

Odporucam, nevsimat si mamu. Ty zi najlepsie ako vies, ked vidis, ze ti taketo spravanie u druheho vadi, pokus sa k nicomu takemu neznizit. Maj sa osoby okolo seba svoj nazor. Jedine takymto prikladom mozes mame "otvorit oci", lebo nejake presviedcanie by na nu nemalo vplyv. A mozno na nu nebude mat vplyv ani pozitivny priklad.....takto zatrpknuti ludia sa nezmenia len tak, ked tak, jedie az ich zivot "prefacka", az potom sa spamataju, inak nereaguju na nic...Moja svorka sa sice ani zdaleka nesprava ako tvoja mama, ale tiez je to velmi negativne naladeny clovek, ktory kazdu minutu, kedy sa nemoze na nieco stazovat, povazuje za premarnenu...ale dohovaranie jej nepomaha, preto sme sa ju naucili brat taku aka chce byt a neriesie.....bud sa zmeni sama, alebo ju zmenia zivotne okolnosti, nie my :)

Stefko12

asi mas pravdu. mama je plna negativizmu. neustale riesit takto cloveka a este ho hanit. ja to chapem, ze pre kazdu svokru bude mat nevesta vela nedostatkov, ale takto sa predsa nechova

Žužova

Mne to príde že tvoja mama je asi trošku psych. chorá.. Tu vzťah svokry a nevesty je uplne nepodstatná vec. Myslím si že celkovo,ako človek je chorá.. lebo aby niekto takto riešil cele dni druhého človeka a nenávidel ho mi príde dosť odveci. Má v sebe taku nenavisť,zlosť a negativizmus že s ati ani nečudujem že už ti to dobre lezie na nervy.. Mala by navštiviť psychologa

Stefko12

Ale mne pride, ze je mimo uplne z toho. Ona kazdy den si o tom pre seba rozprava. A neustale na nu nadava. Ako uz to aj mne lezie na nervy, a rozpravam jej, ci je mimo.

soffa

tvoja mama nie je moja svokra?;DDDDvsetky su take "vegety".-do vsetkeho sa miesaju.:dd.mOJA je navyse zakomplexovana,s nicim nespokojna,ohovara,dceru manzela,syna svoju mamu...proste nespokojny clovek ktory nebude s nicim a nikym spokojny.ale aky pozicias taky vrat.najlepsie ju nevidiet a svet je hned krajsi.ale my nastastie mame vlastny byt a nas byt nase pravidla;DDD

miki24

Bohužiaľ väčšina svokier je taká, ako sa hovorí najlepšia svokra je žiadna svokra bohužiaľ. mohli sa brať ako najbližšia rodina, ale vôbec to tak nefunguje väčšinou.