Nevnimavost , pocit opilosti

Príspevok v téme: Nevnimavost , pocit opilosti
SamuelUnava

dobrý deň , som chalan , mám 17 r.

pred 4 mesiacmi som začal byť pomerne dosť často unavený , a začal som mať stály pocit opilosti. Mám pocit akoby som bol opitý a dosť často mávam pocit akoby som vôbec nevnímal .. bol som na očnom a tam mi zistili že mám zvýšený tlak v očiach , 30.januára idem na perimeter , pretože mám pravdepodobne glaukóm (heredita po otcovi) , ale nemyslím si že glaukóm má niečo spoločné s únavou a pocitom opilosti. Bolesť hlavy nemávam , ani nebývam nijak fyzicky vyčerpaný ... bojím sa že to môže byť nádor

Zemjak

Najhoršie na názoroch mozgu je, že si to človek sám ťažko všimne. Najlepšie je ísť na príslušné vyšetrenie napr mri. Prejavuje sa podľa toho, v ktorej časti sa nachádza. Napr sa ti horšie rozpráva, alebo strácas rovnovahu, máš silné bolesti hlavy v dôsledku toho že ti doslova nádor tlačí na mozog. Je to veľmi špecifické. Spýtaj sa hocijakeho lekára a každý ti povie že keď sa cítiš opití a unavený, ma to 10000 príčin. A je to syndrómom 100000 ochorení. Môže to súvisieť aj s krvou.

SamuelUnava

Vraj pri nadore clovek straca pohyb a sprava sa agresivnejsie, no v zivote mi nikto nepovedal ze som agresivny a pohybu mam naopak dostatok. Su aj ine priznaky prosim vas?

Zemjak

To čo opisuješ môže byť príznakom veľa chorôb ale ani nemusí. Skús zájsť za iným doktorom ktorý by ti vedel pomôcť. A ak máš strach že je to nádor tak to tomu doktorov kľudne povedz. Ale neni pravdepodobné že ho naozaj máš.

redka

mozno ide o tzv brain fog skus si precitat na nete, co ju sposobuje... zle travenie, spomaleny metabolizmus tiez mozu sposobovat tieto stavy... v neposlednom rade aj telo zanesene parazitmi... v kazdom pripade by sa zisla aspon preventiva u lekara... vysledky z krvim ozno nieco ukazu... daj si zmerat aj hladinu Dcka, horcika, draslika, B12...