Krátka uzdička

Príspevok v téme: Krátka uzdička
AdamG02

Dobrý, mám 12 rokov a čo som čítal na internete mám asi problémy s krátkou uzdičkou. Ťažko sa mi pri erekcii sťahuje predkožka a keď si ju stiahnem cítim pálivú bolesť. Myslíte že mám ísť čím skôr na operáciu alebo mám ešte počkať? Operácie sa dosť bojím tak či tu ešte nieje nejaký iný spôsob liečenia ako napríklad nejaký kúpel alebo mastička? A keď už pôjdem na operáciu videl som že budem mať predkožku spojenú stehmy tak ak by ste boli taký dobrý a priblížili mi trochu túto operáciu a čo mám robit po operácii. Ako som už písal dosť sa tej operácie bojím tak chcem toho vedieť čo najviac ;).

Straka333

Zdravím, mám tiež problém s krátkou uzdičkou na penise. Chcem sa opýtať, či tento zákrok zvládne aj normálny chirurg alebo to musí robiť urológ. PS: 12 ročny kamoš, bud rad ze si nato prisiel, ja mam 23 a došlo mi to až teraz....

Lojzo555

Ahoj,

mne sa to pretrhlo pocas sexu s partnerkou bolo to dost stresujuce, len som citil ako nieco puklo a kopa krvi :D a to som nemal ani az take problemy ako ty vravis

Nastastie to lekar na pohotovosti zoperoval hned vobec nebolelo ani ta injekcia nebolela. Horsie je, ze ked sa ti pocas prvych tyzdnov postavi, tak to boli :D

Rodicom nemusis nic nutne zatial vraviet o nic nejde, chod ku urologovi a on ti povie co a ako. Mozno sa budes aj moct vyhnut operacii. Hlavne to ries teraz, lebo v buducnosti sa to vyriesi samo... co ale tiez nie je problem, len sa ti moze stat, ze budes potrebovat operaciu a nezoperuju ta hned a budes musiet cakat.

:) EN

Ja som bol na operácii uzdičky a môžem ťa uistiť, že sa nie je čoho obávať. Zákrok trvá 15 minút približne (3 pesničky čo hrali na operačke :D ) a bolesti takmer žiadne. Nebudem klamať, injekcia (lokálna anestéza) sa aplikuje priamo do uzdičky a no nie je to príjemné, no je to bolesť tak na 5 sekúnd. Po operácii normálne ideš domov, nemáš žiadne problémy s chodením, pri močení iba prvý krát jemné, takmer zanedbateľné pálenie. Prvé dva dni nechať ranu tak ako je, nesťahovať predkožku a po dvoch dňoch najskôr jemne iba oplachovať v repíkovom čaji 2-3x denne. Týždeň po zákroku som bol na kontrole kde som dostal nejakú mastičku na prevenciu proti zápalom a infekciám. Som dva týždne po operácii, stehy ešte mám, nejako nie a nie vypadnúť/vstrebať. :( Jediný problém je ten, že si proste nevyhoníš pipíša nejakú dobu no... :D

Adam1980

Rodičov ak máš ukáž im alebo povedz to čo si písal, normálne to príjmu nemusíš sa hanbiť ani nič proste im to povedz ved to je normálne a nie tuna na fore... operácia nie je nič strašné, videl si asi veľa filmov :-) proste ťa aj uspia a aj keby nie tak to nie je nič strašné ver mi.