Pálenie a svrbenie pyskov a pošvy

Príspevok v téme: Pálenie a svrbenie pyskov a pošvy
Zúfalko

Dobrý deň, už druhý tretí deň ma neuveritelne svrbí a páli medzi nohami a ja už sa seriozne vážne idem zblázniť. Prednedávnom som ochorela a mala som chronický zápal dutín na čom som následne musela brať antibiotika, ležať v posteli a potiť sa. Ledva som vtedy žila úplne ma to odrovnalo, asi včera som sa konečne vyliečila a teraz mám neustále svrbenie a pálenie a najhoršie je že ja by som kludne ráno vybehla k mojej gynekologičke ale sú sviatky a ona neordinuje. Používam canesten masť, lactacyd femina +, už som si spravila aj z rebríčka kúpel v ktorom som sedela 25minút a nič. Priatel chce sex a ja chcem byť konečne zdravá. Fakt sa už zbláznim :(
Prosím niak mi pomôžte. Už od vianoc som chorá. Zajtra je silvester a ja si nechvem doma škrabať medzi nohami :( mám 17 rokov a naposledy keď som mala niečo takéto bol september a to boli plesne. Celú noc nespím a ja nezvládam choroby :( som zúfalá, prosím, pomoc :(

majina TS

urcite probiotika ,su aj extra pre zeny,a po dlhom skusani vselicoho ,ked som uz revala od bolesti mi zabrali tabletky candi vac,objednala som z netu,,a zospodu krem jemanazol,alebo tak nejak,uz rok mam pokoj,klopklop :)

norikka

mjanik lenze to naozaj si myslis ze za kazdy zdravotny problem moze pecen?
Matka pokial ma zeny taketo problemy ako palenie, svrbenie a podobne, tak je potrebne aby pouzivala nieco co ma upokojujuce ucinky, aby sa nestalo ze zbytocne sa ti to este viac podrazdi

ZuzaNa6777

Trpela som opakovanymi mykozami. Skusila som snad vsetko, aj ked mi niektore masticky pomohli, tak sa to v kratkom slede vsetko vratilo - neprijemne palenie, svrbenie, vytok. Proste hroza. Pomohol mi az wobenzym. Teraz sa mi uz problemy neopakuju

mjanik

pečeň tie miesta prehrieva a preto to svrbí,páli...ale pozor-to je v reči akupunktúry,ktorej vy nemusíte rozumiettttť

matka010

Romanka všetko s mierou treba. Čo používaš na intímnu hygienu, ak môžem vedieť? myslím, že aj to ti môže spôsobovať problémy ak ti zloženie nevyhovuje. Alebo niečo také.

mjanik ako v tomto prípade tam figuruje pečeň? uchádza mi zmysel toho. Vieš mi to nejako bližšie vysvetliť?

mjanik

na tieto vaše problémy je najlepšia akupunktúra.Ak máte niekde blízko akupunktúru,navštívte ju-stojí to zato,v krátkom čase budete vyliečené!!!!!!!

Romanka25

ale ja nemam pocit ze by som intimnu hygienu nejako zanedbavala. Praveze mam niekedy pocit, ze to az prehanam. Neviem ci aj prehnana hygiena mi moze taketo problemy sposobit alebo nie.. :(

matka010

Správna hygiena Romanka25 je alfou a omegou. Len keď sa žena o seba správna príkladne stará, tak sa jej takéto problémy vyhýbajú. Ja som intímnu hygienu dlho zanedbávala. Myslela som si, že umývanie vodou stačí.. ale mýlila som sa