Pálenie a svrbenie pyskov a pošvy

Príspevok v téme: Pálenie a svrbenie pyskov a pošvy
Zúfalko

Dobrý deň, už druhý tretí deň ma neuveritelne svrbí a páli medzi nohami a ja už sa seriozne vážne idem zblázniť. Prednedávnom som ochorela a mala som chronický zápal dutín na čom som následne musela brať antibiotika, ležať v posteli a potiť sa. Ledva som vtedy žila úplne ma to odrovnalo, asi včera som sa konečne vyliečila a teraz mám neustále svrbenie a pálenie a najhoršie je že ja by som kludne ráno vybehla k mojej gynekologičke ale sú sviatky a ona neordinuje. Používam canesten masť, lactacyd femina +, už som si spravila aj z rebríčka kúpel v ktorom som sedela 25minút a nič. Priatel chce sex a ja chcem byť konečne zdravá. Fakt sa už zbláznim :(
Prosím niak mi pomôžte. Už od vianoc som chorá. Zajtra je silvester a ja si nechvem doma škrabať medzi nohami :( mám 17 rokov a naposledy keď som mala niečo takéto bol september a to boli plesne. Celú noc nespím a ja nezvládam choroby :( som zúfalá, prosím, pomoc :(

pohar mlieka

kobyla je to tak ako pise paralela. S tymi mniskami som to aj ja raz pocula na prednaske o hpv. HPV je prenasane pohlavnym stykom ale vraj aj oralnym. Cize mozes dostat rakovinu krcka maternice a tela maternice ale aj rakovinu hltana a hrtana ci ustnej dutiny ak robis oral casto a viacerym muzom. Vraj aj muzov ohrozuje rakovina semennikov ak casto striedaju partnerky.HPV moze sposobit aj rakovinu konecnika u tych ludi ktori praktizuju analny styk. To je ako pri syfylise.

adinka

Urcite ti pomozu zive probiotika su volno predajne a canesten krem. Ziadne posvove cipky ani vyplachy!!! ZiVE probiotika dopfilus tak nejak sa to vola

paralela

podla mna ty tak treba ked sukas uz v sedemnastich. Nemyslis ze je to ako trest pre teba ze sa nechavas v tak mladom veku uz pospinit od muza? Mala si si nechat pohlavny styk na neskorsi vek a tie problemy by ta netrapili. Cim skor dievca zacne sulozit tym viac zdrav. problemov ju sprevadza zivotom. Je to dan za stratu tvojej cistoty.
a navyse skorim zaciatkom pohlavneho zivota sa vystavujes vacsimu riziku rakoviny krcka maternice. Je to aj statisticky dokazane. Napr. take mnisky vobec nemaju rakovinu krcka maternice. Co myslis preco asi? Cim neskor zacne dievca pohlavne zit a cim menej partnerov za zivot vystrieda tym je menej rizika ze rakovinu krcka a maternice dostane.

Zúfalko

No ženy riešim to canestenom a rosalginom easy. Dneska som pri opuche plakala 5minut tak mi priatel robil asi pol hodinu vkuse obklad. Striedal a čistil čisté handričky. No to bola neuveritelná uľava. No bojím sa že to príde zas.
Už sa teším keď vo štvrtok dojde moja gynekologička. Zo všetkých doktorov ju mám najradšej. Ja znesiem vela chorôb, od črevnej chrípky cez hnisavú angínu, prechladnutý močový mechúr po zápal dutín. Všetko si viem v poriadku kludne aj sama vyliečiť. Ale ak ide o "pišulu", tak to mne je konec.

Shayleen

Tak to budeš mať určite od ATB čo si brala. Tvoj miláčik si vie počkať! Najprv zdravie a potom bumm bumm. Canesten by ti mal pomôcť kúp si ale Canesten 3 tam máš aj kupok na 3 dní ten pomôže lepšie dostaneš v lekárni bez predpisu. Keby ani to nepomohlo tak skoč ku gynde. Skóre uzdravenie