Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked nevera nie je nevera...

Príspevok v téme: Ked nevera nie je nevera...
elis_ka11

Zdravim,som uplne na dne.Mam priatela 4 roky,tie 4 roky neboli vzdy idealne,vela hadok,aj rozchodov-vzdy z jeho strany.Obidvaja mame nad 25.Ide o to,ze pred 3 mesiacmi sa so mnou moj priatel asi po 5.krat znovu rozisiel.Stale som mu pisala,ako ho milujem, ze ho nechcem startit,ale on ma iba ignoroval, zrusil ma ked som mu volala.Takto to trvalo asi 10 dni.Studujem v BA,vecer som bola na izbe na internate,pisala som si jednym chalanom.To pisanie bolo typu:ahoj ako sa mas,kde chodis do skoly,co robis.... s priatelom sme sa dali po nejakom case dokopy,nikdy som si tymto dotycnym uz viac nepisala,iba vtedy jeden jediny raz.Pred nedavnom mi lajkol tento chalan fotku kolaca,ktory som upiekla a dala na FB.Moj priatel sa spytal,kto to je a odkial ho poznam.Povedala som mu samozrejme pravdu,ze sme si raz pisali.Zacal ma obvinovat z nevery,ze ho klamem a podvadzam.Chcela som aby bolo dobre,tak som mu napisala,ze mu dam heslo od FB nech si pozrie vsteko co si s kym pisem...Nechcel isiel si svoje,ze som ho sklamala.Poslala som kopiu toho mojho rozhovoru s tym chalanom.Nebolo tam naozaj nic nevhodne za co by som sa mala hanbit aj keby som s nim vtedy bola.problem bol ten, ze ten chalan je jeden futbalista z mesta.Moj priatel ma ihned nazval,ze mi ide len o peniaze,ze potrebujem celebritu a nie obycajneho chalana ako je on,ze nech si najdem takeho bohateho a slavneho alebo nech diem rovno za nim a rozisiel sa so mnou.Neviem co mam robit,milujem ho, nikdy som sa s nikym poza jeho chrbat ani len na kave nestretla,velmi mi ublizil cim vsetkym ma nazval,podla mna bezdovodne.Nechcem ho stratit,je mojim vsetkym a nevymenila by som ho,ani za toho najznamejsieho a najkrajsieho cloveka na svete.Pre mna bol nim len on.Prepacte,trochu som sa rozpisala,je mi ale strasne na nic,pretoze stracam cloveka ktory mi bol vsetkym pre nieco,co sa nikdy nestalo...

kafe

eliška, určite bude nielen rok ale i budúci partner snáď lepší ako ten starý. A prosím ťa, toho rozhodnutia sa drž, ešte párkrát ťa to môže ťahať k nemu. Chyby si nevyčítaj. Niekedy ti pomôžu utvrdiť sa v tom, že si sa rozhodla správne. Veľa zdaru.

elis_ka11

gamm, dakujem velmi pekne,za mudre a pravdive nazory,porozmyslam nad tym vsetkym.Dnes som ale spravila jednu obrovsku chybu,ozvala som sa mu,ze by som dnes chcela byt s nim,nakolko sme mali na dnes psolocny plan s nasimi kamaratmi.Skoncila som znovu ako najvacsia ,,krava".Ale tak mi treba,nemala som sa ozyvat.Povedal mi, ze jemu je jedno ci budeme spolu,to mi stacilo na to,aby som sa pevne rozhodla ze NIE!Dakujem kazdemu,kto mi napisal svoj nazor,prajem vam vsetko len to najlepsie do Noveho roka,verme,ze bude lepsi ako tento stary :-)

gamm

pozri chapem ze ho lubis, nejdem ti radit aby si ho nechala, to je samozrejme aj tak v konecnom dosledku na tebe a ty sa zariadis ako uznas za vhodne. len si poloz otazku kde mas svoje hranice, dokedy strpis jeho rozmary a aj ked by sa povedzme mohol zmenit ci si ty ta osoba ktora by ho mala vychovavat a ci na to stacis. alebo si napis na papier na jednu stranu plusy tvojho vztahu s nim, a minusy a potom porovnaj coho je viac. viem znie to hrozne vypocitavo a ja vypocitavost neuznavam ale niekedy pride moment ked to clovek urobit musi.

gamm

eliska pocity menejcennosti sa ale nemusia prejavovat len tym sposobom ze si niekto necha n*srat na hlavu a je utiahnuty. pocity menejcennosti sa mozu prejavovat aj tym sposobom ze niekto reaguje prehnane nazlostene, alebo arogantne a tak podobne. niektori ludia si svoje pocity menejcennosti kompenzuju aj tak ze su zakerni, alebo si stale cosi dokazuju, alebo sa povysuju a podobne. to ti len davam priklady ze tie prejavy mozu byt rozne. maju ale spolocneho menovatela, cize pocit menejcennosti alebo presnejsie pocit vnutornej neistoty, nizke sebahodnotenie.
ja osobne zastavam nazor ze vlastne neexistuje nic ako velke ego. existuje len zdrave ego a potom iba rozne prejavy nezdraveho.

elis_ka11

Ja uz tomu celemu trochu nerozumiem,pretoze na jednej strane pisete,ze ma pocity menejcennosti no zasa,ked sme niekde vonku a stane sa niec,ze sa ho to len trochu dotkne,hoci mu napriklad niekto nieco povie zo srandy,velmi rychlo a prudka reaguje,ze on si toto nenecha,ze bude do neho niekto skakat.Vtedy na mna posobi skor tak,ze jeho ego uz trochu prilis

doubledog

ten tvoj ma zjavne pocity menejcennosti a ako typicky chlap si ich ventiluje na tebe.
a ty mu v domneni, ze nieco ziskas, prilis ustupujes.
ale jeho pocity menejcennosti nezmenis svojou naviazanostou.
dovod je jednoduchy: on sa neciti menejcenny kvôli tomu, ze nema priatelku. ale kvôli tomu, ze nema take vzdelanie alebo schopnosti, ktore si mysli, ze by mat mal.

to ty svojou obetavostou nezmenis.

elis_ka11

Ja neviem povedat jeden dovod,preco ho milujem...Bola som s nim stastna a nic mi nechybalo.Lubila som jeho usmev,jeho objatia,milovanie s nim,cas straveny s nim,ked mohli spolu pozerat filmy,chodit do prirody...je toho vela...

Axel Wers

elis_ka11 nechápem tej veci, prečo vy ženy sa vždy zaľúbite do rôznych sociopatov. Ten tvoj je ukážkový príklad.

gamm

eliska to co som udajne nepochopil je ireleventne. proste stale to bolo o tom ze si hladala niekoho ineho. ale necakam ze si to priznas. kazdopadne je dobre ze sa obzeras inde lebo ten tvoj priatel je blbec, sory ze ti to pisem narovinu a zaujimalo by ma preco ho tak velmi lubis.
nenechaj na sebe rubat drevo

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.