On sa uspokojí, na mňa kašle

Príspevok v téme: On sa uspokojí, na mňa kašle
zufalkazufal

Mám veľký problém v milovaní sa s partnerom. Spolu chodíme už dva roky. Ja mám 21 on má 23 rokov. Som jeho prvá partnerka. Milujem ho no sex s ním je nie že utrpenie ale je to strašné. Vždy keď sa začneme milovať, bozkávame sa ja som riadne nažhavená potom zrazu hneď do mňa vnikne potrvá to ani nie minútu a už je. Kebyže ma potom nejako dokončí ale on ma proste nechá tak.. ide sa umyť a začneme čo ja viem pozerať film. A teraz prichádzajú rady nech sa s ním porozprávam.. nejeden raz som to skúsila.. Normálne som mu už povedala, že sa s ním nebudem milovať ak takýto bude.. len poznáte to.. bozkávate sa,... a ste v tom nedá sa povedať nie...už som skúšala mu aj tesne potom čo sa spravil povedať mu .. "Zlatko a ja?" nechceš ešte niečo... tak sa vždy začne vyhovárať.. som unavený a neviem čo.. lebo z neho to sexuálne vzrušenie opadlo (viete ktorý zažívate orgasmus) Ja sním som mala orgasmus dva krát aj to vždy som sa doma predpripravila sama a kebyže občas vo vaní nevistrájam sama :D Tak ani neviem čo to orgasmus je

zuzi74

neviemmeno, ale zakladetelka temy ten sex neodmieta a takisto ani jej partner. On akosi na nu pri tom sexe zabuda. To je trochu iny rozdiel ako ten, o ktorom ty pises.

neviemmeno

Bandolera, preco by kvoli tomu mala menit partnera? Láska je uplne o niecom inom ako len o sexe. V laske je dolezite že jeden miluje jeden druhého. Ak by moj partner nechcel sex, tak by mi to vobec nevadilo a v zivote by som ho pre tuto vec neopustila.
Vztah nie je o sexe ako si 90% ludi mysli. Vztah je o laske, že sa dvaja ludia navzajom miluju.

Bandolera

Zufalka, presne viem o com hovoris :-D... Bolo to uz davno, bol to moj prvy bol starsi o dva roky a ten sex bol horor... Z tej PE bol taky strasne frustrovany ze ma uz aj odmietal (no strasne ponizenie), a ked raz za cas dostal chut, tak som mu to nechcela vracat chcela som to vyuzit, ale tiez ani predohra ani nic, tri krat zasunul a bolo po sexe... Raz mi dokonca povedal, ze mozno aj ja za to mozem, ze som moc uzka :-D :-D :-D. A ked sme sa po 3,5 roku rozisli, konecne som si zacala sex uzivat ;-), tak hlavu hore holka, zmen partnera...

menooo

Elsa, aj ja ti prajem vsetko dobré do nového roka :)) hlavne vela zdravia a stastia :) a vdaka :)

Igorr, velmi pekne napisane, máš pravdu, si spravny chalan :)

Igorr

čo robíte halooo okolo rozhodnutia kočky pod nickom Menoo? veď je to jej rozhodnutie že nechce mať nikdy sex a netúži po chlapovi. čo je natom také divné? si myslíte že každý človek potrebuje súložiť? ona sama predsa vnútorné cíti že sa nato necíti a netúži potom. čo sa staráte do nej?
a že nechce dieťa a nechce sa vydať nieje v dnešnej dobe aspoň v mestách nič divné. nežijeme predsa z pred dvadsiatich rokoch kde sa musel a musela chalan baba vydávať po dovršení 20 a hneď sa vrhnúť do rodenia decák. každý nech si riadí svoj život podľa vlastného uváženia. čudujete sa jej ako dedinské baby. lepšia tatká kočka ako tá čo súloži a rozťahuje nohy každý druhý mesiac inému.

5.5 elsa

nemáš za čo :)prajem ti veľa úspechov v práci a zdravia do nového roka,pocit uznania od kolegov a šéfa v práci je tiež veľmi dôležitý,nech sa ti darí:) :)

5.5 elsa

menooo no kvôli mne ho určite nemeň :) keď tak kvôli sebe:)každý si vyberá svoju cestu akou sa bude uberať v živote, ja ťa vôbec nekritizujem,lebo to je jedine tvoje rozhodnutie,možno to nehovor nahlas,lebo sú aj takí ľudia čo sa budú s teba vysmievať, alebo ťa aj urážať,to myslím v dobrom teraz :)keď si ty spokojná tak to je potom ok :)

menooo

Elsa, nezmenim rozhodnutie :)
Multilevel- to sa nedá vysvetlit, proste to jedine pochopí asi len asexuál :)
Zuzi- to je pravda :)

zuzi74

menooo, ale v jednom mas urcite pravdu...aspon sa nemusis vyhovarat ako ta boli prave hlava a necitis sa dobre:-)
Vztahy su naozaj komplikovane a taky pekny vztah si treba budovat a to nie vsetky dvojice dokazu.