Moje steniatko je agresivne, pazrave atd

Príspevok v téme: Moje steniatko je agresivne, pazrave atd
Kitty-Chan20

Moje steniatko je uplne agresivne chcela som mu zobrat nieco napr (papier) a hned zacne vrcat a kusat ako nikdy ale nekuse do krvi, a s tym pazravstvom ,je pazravy velmi sa onho bojim pretoze su Vianoce a hocikedy si najde kolac a ho zje ani si nevsimneme ,prave drzi dietu ale nepomaha mu to zatial lebo ked je hladny tak je potom agresivny a hlada jedlo velmi ma to trapi lebo mu to ohrozuje zivot a ta cokolada :( teraz placem a neviem co mam robit :( sme sa rozhodli ze cez tyzden pôjdeme do veterinara ze co robit :( a s tou agresivitou este vzdy ho ucime povely ,skoro kazdy den vzdy ked ukusne ho zbijeme s novinmi ,a vsetko zje aj zeleninu aj ovocie napr chodi do kosa po supku od bananu alebo sak viete co je v kosi a snazime sa mu to vybrat a je taky agresivny ze az sa ho bojim ,je agresivny iba ked ide o jedlo ,ked mu dame do misky jedlo dame mu celu konzervu celu zje za minutu alebo dve minuty alebo ked jeme tak furt sedi usmieva sa a caka ze mu daco dame, je trochu gulatejsi ma brucho celkom velke nato ze mu davame normalne jest a je velmi hyperaktivny ,uz aj zjedol ozdobu zo stromceka dokonca aj seno! Raz ma tak uhryzol ze mi trocha isla krv ,vzdy nieco nucha jakeby daco hladal ,prosim povedzte mi co si o tom myslite? Co mam robit? Budem rada za kazdu radu

veterinarna

Mat takyto problém, nevaham, hned navsteva veterinara. Agresivita a kusanie je znak toho, že moze mat velké bolesti, napriklad bolesti zubov. Skus mu otvorit papulku a skontrolovat zuby

MultiLevel

Kitty, urcite chod k tomu zverolekarovi s nim. Ten ti presne povie ako ho mas krmit. Neda sa mu zabranit aby chodil do kosa? Nemate nejaku inu miestnost, kde by bol kos? Komora atd... Brusko moze mat velke nie z tolkeho papania, ale z roznych inych veci, urcite ho musi prezriet veterinar. Kym nie je psik dospely, musis mu davas menej jedla viac raz denne, tak zabranis tomu, aby bol havko hladny