Som ina? Alebo 99 % ludi je inych...

Príspevok v téme: Som ina? Alebo 99 % ludi je inych...
somnormalna?

Som normalna ked neznasam oslavy,alkohol,diskoteky,chaty a vsetky veci co robia mlady ludia? Je mi zle z toho ked ma niekto vola alebo hovori o chate a podobnych veciach..nic dobre v tom nevidim vsade je len sex alkohol a sami fetaci existuju este normalny ludia co take veci nepotrebuju ale zalezi im skor byt doma s rodinou a ist napriklad spolu do prirody alebo len tak sediet doma a venovat sa jeden druhemu ? Vsetko okrem diskotek a alkoholu a chat a spolocenskych akcii a podobne ci som z inej planety?

Delete

Thoca - vieš prečo je to tak? Pretože ľudia sa boja a sú nútení nosiť masky, aby ich nedajbože nevylúčila spoločnosť.

A virtualita je veľmi slobodná :)

somnormalna?

Som rada ze je nas viac takych ja tiez milujem psiky a pre ludi som cudne stvorenie ...mam 23 r a najradsej som doma s mojim syncekom ktory mi ostal po tom co nas opustil expriatel...poviem vam ze mam 2 fb kamosky a to je cele no samozrejme neratam rodinu ...takze ako si pisala nizsie sama sebe najlepsia kamaratka a vsetko ostatne...aspon vam takto poprajem stastny Novy rok teda..:-)

Zoene

Ak si ty nie normálna, tak ani ja. Vezmi si dnešný večer.Väčšina ľudí sa ide zblázniť z toho, že je Silvester a musia niekam ísť, lebo tragédia bude, keď ostanú doma. Ja som rada, že som doma a nemusím hlučné diskotéky(na ktoré som možno už stará), pijatiku ani nič podobné. Najradšej som ,keď môžem ísť na prechádzku do prírody, za čo ma celá dedina považuje za blázna, ale nech, môžu mi....a psíky sú môj život, milujem ich, sú tie najvernejšie stvorenia na svete. Takže neboj určite netvoríme len 1 percento.

Thoca

To je fakt divné. Takto na internete sa nás vždy stretne veľa, až sa divím, koľko ľudí podobného razenia ako ja existuje. V reálnom živote však nepoznám ani jedného, a to myslím vážne.

Prečo je to tak? Už som to prestala riešiť a žijem sama so sebou, sama sebe som najlepšou priateľkou a je mi takto fajn. Keď sa niekto nájde, tak má dvere otvorené, no netreba nič siliť.

Drž sa, nie si v tom sama :-)

Ruvaldi

Akoby si mi brala slova z ust. Vo vacsine bodoch s tebou suhlasim. Neviem si najst partnerku ktora takto zmysla, vacsinou sa chcu furt niekam chodit zabavat, a nieco robit (alkohol,party) a ked navrhnem prechadzku do prirody, na kolibu s fotakom, tak mi povedia ze ich to nebavi. Alebo ostat doma pozriet si dobry film tak mi povedia ze to radsej bude na facebooku.

Alica17

Neboj, i ja zmýšľam podobne, že nerada sa zúčastňujem osláv (dokonca i \"slušných\" rodinných) a pod. U mna je to možno niekedy až extrém. Ale snád zase nie až tak zlé. Čo sa týka takých tých \"živších\" zábav, tak myslím, že ale netreba všetkých hádzať do jedného vreca. Nie je to vždy o alkohole, fetákoch a prílišnej neviazanosti...

Inak dobrá otázka...dá sa jednoznačne definovať pojem normálna?

pia

ja som taka ista, neznasam nakupy, a to som zena, dnesny konzumny svet mi pride divny...radsej mam prirodu, knihy, zvierata , klud.....:) takze niesi ina :)