Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odfarbovanie vlasov s B4 colour remover a nové farbenie!

Príspevok v téme: Odfarbovanie vlasov s B4 colour remover a nové farbenie!
zoe92

Zdravím, zhruba pred tromi týždňami som si kúpila v DM odfarbovač B4 colour remover. Moje nafarbené tmavohnedé vlasy mi krásne odfarbilo na takú svetlú strednú hnedú. Síce to bol neskutočný zápach, ale farbu krásne vytiahlo. Na vlasoch som nemala žiadny chemlón a takisto som ani nezaregistrovalo, že by mi vypadalo veľa vlasov. Čiže bola som spokojná. Postupným zmývaním vlasov som ale postrehla, akoby mi vlasy opäť tmavli. Takže som sa rozhodla, že si kúpim svetlohnedú farbu a vlasy nafarbím avšak po aplikácií farby ma čakal šok, lebo vlasy mi chytilo na úplne tmavú farbu, takú akú som mala pred použiťím odfarbovača B4. Chcem sa teda spýtať ako je to možné, pretože odtien novej farby sedel. Źeby to bol hnusný omyl výrobcu? Alebo na aplikovaný B4 už klasická farba nechytá? Som zúfalá, kto ma podobné skúsenosti, nech napíče. Vlasy odfarbovať peroxidom si nechcem, stále verím, že je aj iné šetrnejšie riešenie ako toto. Za prípadné reakcie vopred vďaka:-)

nikinka22

henna sa vpohode moze tak po mesiaci, mesiaci a pol po chemickom farbeni uz som to robila mam to osvedcene :) nuz uvidim este ako teda zosvetlim

zuzi74

Preto som ti napisala, aby si doma neexperimentovala a navstivila kadernicku. Ja som isla tiez z tmavej hnedej farby na blond a viem co je to procedura. Mne ich zosvetlila a potom na ne dala zelanu farbu a vlasy ostali blede nie tmave, ako pise zakladatelka temy.
Ja sa ani tomu necudujem, ved tie drogerkove farby chytaju tak ako chytaju.
Okrem toho pokial viem, nemala by sa kombinovat chemicka farba a potom henna, ale nie som v tom znala, mozno ti tu niekto fundovanejsi odpovie.

nikinka22

ale problem je ten ze mam teraz tmavu hnedu a chcela by som docielit svvetlejsiu...ako na to?

mmyslela som, ze keby zosvetlim zosvetlovacom aspon o par odtienov, ze by som potom vlasy "zachranila" hennou lebo to je najlepsi liek na vlassy...

len sa bojim kedze som predtym uz dlho hennovala ci to nemoze este nejak zreagovat...aj kedd rok uz farbim normalnoou farbou...tak neviem

zuzi74

Ak mas vlasy jemne, tak rozhodne by som neskusala domace farbenie a uz vobec nie, ak chces zosvetlovat o niekolko odtienov. Ved ked si farbu doladis na zelany odtien, tak potom mozes davat zafarbovat uz len pri korienkoch a zbytocne vlasy nenicit.

nikinka22

aa este nieco .. moje vlasy su momentalne tmavo hnede...pred asi rokom som si prvykrat zafarbila vlasy chemickou farbou, predtym som asi 2 a pol roka farbila hennou

moje original vlasy su svetlulinko hnede...po henne boli rysave, cervene, hnedocervene... a po farbeni hned cierne, vymyvanim hnede (tmave)

je vhodne na moje vlasy pouzit tento pripravok? chcela by som zosvetlit o par odtienov a vratit sa k henne (cervenej) a docielit odtien cerveny - rysavy (nieco medzi tym)

dikes za rady

nikinka22

dakujem za odpoved.. este mala otazka, nemala by som stym ist radsej ku kadernicke a nerobit to len "sama doma"?

zoe92

Ahoj, no práveže neboli absolútne zničené čoho som sa aj dosť bála. Ja som predpokladala, že mi začnú vypadávať a budu úplne chemlónové. Ale po použití sa mi zdalo ako by ich ešte viac ozdravilo. Neviem, možno je to individuálne, u každého iné. :-)

nikinka22

AHOJ, ja ti bohuzial v tomto poradit neviem, ale zaujimalo by ma, ze ci sa ti nejak vlasy "pokazili" po pouziti odfarbovaca? su viac znicene? ci praveze ani nie?

mam tmavo hnede a chcela by som ich zosvetlit a nasledne zacat opat farbit hennou kvoli vyzive...len sa strasne bojim ze sa mi znicia vlasy...mam ich celkom zdrave a pekne, akurat poslednu dobu zacali kus padat, ale to pripisujem pocasiu, v tomto obdobi to je normalne..

vlasy mam jemne, skor redsie...dakujem za radu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.