Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jedne prsník mám väčší ako druhý

Príspevok v téme: Jedne prsník mám väčší ako druhý
Zúfalko

Ahojte ženy, mám taký problém že lavý prsník mám váčší od pravého. Nie je to vcelku príjemné hlavne ked si dám dole podprsenku alebo sa pozriem sama sebe do výstrihu tak lavý prsník vykúka a pravý je no menší. Najhoršie je že tam je rozdiel očividný. Kludne by som si trúfla povedať že jeden prsník mám Céčko a ten druhý béčko. Je mi to dosť nepríjemné. Keby začnem chudnúť a tým aj chudnúť v prsiach vyrovnajú sa?
Je to celkom trapas nosit podprsenku s jednou vypchávkou.

Nicol.zak7

Vobec sa tym netrap. Ja mam presne to co mas ty. Pravy je o jedno cislo mensi. Trapilo ma to oedysi, ale je to moje telo a to tvoje tiez. Si tym vynimocna aj ked to nie je prijemne, ale je to tak. Cvicenim sa ti to moze troska upravit. Drzim palce

Marsmeloun

Ahojko :) v prvom rade každá že na nemá uplne rovnaké prsníky .. ale v tvojom prípade sa jedná podľa opisu o asymetriu prsníkov ... možno trošička ten rozdiel vyrovnas schudnutím ...záleží ako chudnes .. že možne že bude stále rovnaká lebo budes chudnu rovnako z oboch ... tieto problémy sa riešia modelačnou plastikou operáciou kde sa rozdiel vyrovná ..viem o čom hovorím :) tento problém poznám bohužial doverne ...