Nerastú mi vlasy

Príspevok v téme: Nerastú mi vlasy
sasanka123

Pred dvoma rokmi som sa dala ostrihať nakrátko, dodnes mi vlasy narástli len po lopatky...už som z toho zúfalá, vlasy som si celé leto oplachovala odvarom z čerstvej žihľavy, používam výživný šampón na rast vlasov, aj pijem Nutridrinky, takže mám dosť vitamínov aj minerálov potrebných aj na rast vlasov, a mala som už x-krát predĺžené vlasy, ale nie je to ono a už chcem svoje vlastné dlhé...prosím poradíte mi, čo mám ešte vyskúšať a čo pomohlo vám? Ďakujem

ddddbfbfbff

Ja som sa strihala cca pred 3-4 rokmi, mala som vlasy po plecia, teraz ich mam na zsčiatok zadku. A to meriam 178cm. Každemu rastu inym tempom, a co tam zajst za ksdernickou? ta ti uz poradi. + Neodporucam strihat vlasy naraz.. ale Postupne!!! konceky, potom 5cm atd... ked ty to do 3-4 mesiacov o polovicu odstrihnutej dlzky narastie, az potom si mozes odfiknut aj 5 metrove vlasy (vtedy mas zarucene ze ti tie vlasy narastu) a nebuddes mat problem ako mas teraz. The end

nikinka22

ja by som na tvojom mieste vyskusala hennu :) je to sice dlhodobejsi proces ale ucinny...ak si teda vlasy nefarbis chemiou..