Zosvetlenie tmavohnedych vlasov

nikinka22

to ano, ale je rozdiel kupit si peroxid a tak si to miesat, ako kupit zosvetlovaciu farbu blonnd...kupila som si od garnier extra zosvetlovac tak som zvedava...

akurat mam trocha odrasty tak sa bojim ci to bude velky rozdiel...oproti dlzkam

hfxvg

bez peroxidoveho zosvetlovaca nebues mat svetlejsie vlasy. kazda farba obsahuje peroxid. blond farby obsahuju vacsiu koncentraciu

sumienka546

ahoj, má niektorá z vás skúsenosti so sťahovačmi farby na vlasy? Mám vlasy farbené na tmavo-hnedé, chcela by som sa viac priblížiť k svojej prirodzenej- svetlo hnedej až blond. Skúšala som ten B4 remover a stiahlo mi farbu len pri korienkoch. neviete mi poradiť ako dosiahnuť svetlejšie vlasy bez melíru? ďakujem pekne

nikinka22

ahojte, dik za reakcie...blond meliry neprichadzaju do uvahy ja chcem len o par odtienov svetlejsiu hnedu..

ja som si 2 roky farbila hlavu hennou a potom som presla na klasicku farbu, s klasikou farbim rok...

keby mi vytiahne do rysava, nevadilo by mi lebo uz som rysavo - cervenu farbru mala a rada by som sa vratila aj k tej :)

o peroxide ani nepremyslam, pretoze mii ide skor o "setrnejsie" zosvetlovanie ako je toto...

tak teda ako to mam spravit? diki

Žužova

Čiže ak sú vlasy nefarbené tak chytí aj blond na ne ? Inak a nebolo by lepšie začať najprv melírmi? a postupne potom skusiť prefarbiť celu hlavu ? Alebo melír už vyšiel z módy ?:D

PPV

Ja mám tiež tmavohnedé vlasy, a chcela som cca plavú farbu - bledo hnedé vlasy. V prvom rade si nekupuj peroxid 6%, 12% ŽIADNY!! Zosvetlí ti to vlasy na toľko koľko chceš, ale doláme ty ich, spáli, a už nikdy nebudeš mať takú farbu ako si mala. Blond si nedávaj, sfarbí ťa to do ryšava.. alebo skús, ale nechaj si ju účinkovať namiesto 20 -25min. 10-15min. Niketoré majú tak dobré vlasy, že by im to zafarbilo už za 5 min. Ja som si momentálne kúpila svetlú blond, tak dúfam že mi to zafarbí. Určite si to najskôr vyskúšaj na kúsok vlasov + koža, či nebudeš mať alergiu, ak si teda vlasy farbíš prvý krát.