Kde kúpiť chinínovú vodu na vlasy?

Príspevok v téme: Kde kúpiť chinínovú vodu na vlasy?
Teysha

Ahojte, kde sa prosím vás dá kúpiť chinínová voda? Skúšala som to nájsť na nete, ale našla som len nejakú pochybnú stránku, z ktorej objednávať nechcem. Viete o niečom? :)
Veľa dievčat tu na fóre si ju pochvaľovalo v jednom príspevku, že je výborná na rast vlasov, tak chcem vyskúšať :).

Jane5877

Baby, tá www.chininovakozmetika.sk je riadny oblbovák. Aj ja som chcela byť múdra a kúpiť za lacné, a účinok nič, vlasy ako dróty. Písala som akože na FB pravej Milve a tí mi vyvsetlili, jak sa veci majú, dokonca majú aj deklaráciu úplne verejne, že chinínova kozmetika nenakupuje od výrobcu a vláči sem šampóny vyrobené pre lacný bulharský trh... s kvalitou, ktorá tomu odpovedá... aby mohli ryžovať. Radšej si priplatím pár centov na www.chinin.sk kde sa nemusím báť, že mi podstrčia šampón, čo mi zdevastuje vlasy... Sorryjako.

Milva

Doporučujem Milvu kombinovat aj s kondicionérom, pretože bez neho sú vlasy vysušené a nedajú sa rozčesať. Vyskúšala som a skutočne mi začali rásť nové vlasy, čomu som ani neverila. Objednávala som z www.chininovakozmetika.sk , maju tam celú Milvu + aj iné značky a hlavne dobré kondicionéry

Sajmoon

Počujte baby,
prvýkrát sa zúčastňujem nejakej diskusie na nete,lebo mi to fakt nedalo... ja som si myslela, že mojim vlasom nič nepomôže...väčšinou ide o produkty,kde zohráva rolu samotná značka,nie kvalita. Moja skúsenosť s Milvou- po týždňovom používaní- vlasy mi takmer vôbec nepadajú (vždy nejaké vypadajú,je to prirodzený proces,veľkú rolu zohráva aj kefa a spôsob česania-rozčesávajte postupne od končekov),ale toto bol pre mňa šok...na kefe som mala 3 -5 vlasov...čiže za mňa super! Ja som si objednala Chinin šampón forte, chinin šampón repair aj chinínovú vodu forte. Žiadne nežiaduce účinky, takmer žiadne vypadávanie vlasov, práveže vlasy vyzerajú zdravšie. Až sa mi nechce veriť,že má s tým niekto zlú skúsenosť. Ale povedzme si úprimne...vlasy rastú zvnútra...máme správnu životosprávu? :-) A...niektoré názory mi naozaj prídu ako konkurenčná závisť :-) V každom prípade, 100 ľudí,100 chutí. Niekomu pomôže,niekomu nie, ale podľa mňa neublíži. Riešili ste niekedy tie šampóny z reKLAMy?! :-)...Za mňa Milva SUPER,nehovoriac o cene... ak by sa niečo zmenilo,napíšem. Olee :-)

anatk

dobrý deň keby ste videli moju kámošku ona mala nad čelom lisiny a ked bola naposledy u kaderníčky neverila vlastným očiam ako jej začali rásť vlasy odporúčam samozrejme každý máme inú štruktúru vlasov

Denaaa

Ahoj, osobne by som chinínovú vodu neskúšala. Je na ňu veľa negatívnych ohlasov a riskovať vypadávanie vlasov nie je nič moc. Mne veľmi pomohol Revalid, vlasy mi po ňom začali rásť vo veľkom. Nové vlasy a novo vyrastené mám po ňom krásne lesklé a príjemné na dotyk. Určite je to lepšia možnosť. Alebo Fitoval (šampón)... Pozri na pilulke :) tam majú toho kopu. Ja nakupujem tadiaľto: -odkaz odstránený-
Je to spoľahlivý zľavový portál, tak hádam som pomohla :)

Eva N.

Produkty s obsahom chinínu a iných prírodných látok doporučujem aj ja na svojom blogu. Vidím tu rôzne negatívne reakcie (možno konkurenčných predajcov) - ja som za to, aby si každý urobil vlastný názor na základe dostupných objektívnych alebo štatistických údajov. Na svojom blogu mám zdokumentovaných takmer 100 pozitívnych reakcií dievčat, ktoré vyskúšali a napísali mi (sú to obrázky komunikácie z Facebooku, takže žiadna vlastná chvála, ale reálne komentáre, za ktoré som vďačná a mám radosť z takých skvelých výsledkov).

Môžu byť aj menej pozitívne alebo žiadne výsledky, pokiaľ si žena zle zadefinuje svoj vlastný vlasový problém, alebo je spojený so stresom, hormonálnymi poruchami, zlou výživou apod. Preto každej návštevníčke stránky doporučujem najskôr si urobiť VLASOVÝ TEST a na základe tohto dotazníka je viem presnejšie doporučiť vhodnú vlasovú kozmetiku a úpravu stravy podľa čínskej medicíny...

Kto by mal záujem o bližšie informácie, nech sa páči: expertnavlasy.sk alebo

www.facebook.com

Janka999999

Tak idem sa podelit aj ja so skusenostou. Objednala som si ju z oficialnej stranky no mala som pocit, ze mi zacali viac padat vlasy, vsimol si to dokonca aj moj priatel. Boli vsade. Vlasy boli nepoddajne, neforemne, aj po uprave mi vsade odstavali. Vodicka skoncila v kosi.