Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

velky vyrastok na mojej ritke

Príspevok v téme: velky vyrastok na mojej ritke
tukan

Avojte mam problem a velky.Mam na kakaciku velky vyrastek a hambimsa ist stim k lekarovy.je to skoro ako gulka s hrozna ale moj priatel povedal ze on ma ties take hrozno.ale nic som mutam nevidela asi si roby somna blazna.pOMOSTEMIO PROSIM. Us to tam nechcem a zavadzia mi to aj pri potrebe velkej musim to zvlast utierat a umyvat.

nehanbi sa pred lekarom!!

tukan, v kazdom pripade odhod zabrany a ha nblivost a hned zajtra bezkaj k doktorke!.vobec sa nemas za co hanbit!!a ked nahodou to bude nieco horsie, tak si budes potom hanblivost vycitat!!ja som mala tiez nieco podobne/ale nie gulku/.bol to taky vyrstok na stopke-nebolelo to, len to zavadzalo/, a isla som k dr, poslala ma nachirurgiu, vysetrili a odstranili a poslali na histologiu, nastastie to nebolo zhubne!!preto bezkaj co najskor stym bezkaj!a teraz som rada,ze ma to tam uz neotravuje aje to aj hygienickejsie!!

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.