26r a doposial ziaden vztah

Príspevok v téme: 26r a doposial ziaden vztah
linda.me

Dobry vecer,
Mam 26r a doposial som nemala ziaden vztah. Ja som typ o ktory pokial nejaky muz nenaviaze zaujem,ja sama to neurobim :( nemyslim si,ze som nejaka extra skareda,aj horsie vyzerajuce spoluziacky mali vztahy..bojim sa toho,ze s tou krasou to uz pojde dole vodou a tiez s,a hovori ze o zeny po tridsiatke ziaden muz uz ani bicykel neoprie.. myslite si,ze zena ktora doteraz nemala ani naznak vztahu si v takom neskorsom veku moze este niekoho najst? Mam VS, fyziku na FMFI,chlapov tam bolo kopu,ale zaujem ziaden :(

gamm

ovecka - isteze. zeny az po patdesiatke stracaju na atraktivnosti. hoci vynimky sa najdu. 40ky su ale stale dost atraktivne, samozrejme ak mas 20 rokov tak taka zena ti moze byt mama tak to inak vnimas. ale ak sa nezanedbava fuuu, moze byt kocka. napokon dnes je v mode ze mladi balia starsie a naopak starsie mladych.

marcipanovia

hodi nehodi, kto to povedal ? :D psycholog z USA ?

ale k otazke, myslim si ze zena co nemala v 26 vztah by bola u man cennejsia ako ta, co ich mala 2 a viac. ale to len absolutne, v praxi je to mozno ine, ale urcite nie horsie.

ja som do 25 tiez nemal vztah, a nemyslim si, ze by som bol menej, len som mal ine priority, - meditacia. teraz ma bavi zit vo vztahu. a mam zas ine priority - zabezpecenie.

cize clovek co am menej vztahov ma mensiu nachylnost na choroby, to da..co? no rozum.

doubledog

situaciu moze komplikovat aj to, ze ku inteligentnemu chlapovi sa hodi skor zena, ktora ma ine vlastnosti, ako on a ktore ho doplnuju - povedzme ze je temperamentnejsia, viac spolocenska, citlivejsia, zivelnejsia a podobne.

skorosenior

Vysoko inteligentné ženy obvykle nemajú záujem o partnerov ktorí im pripadajú blbší. Pokiaľ si nenájdu partnerov niekde v okruhu svojich záujmov kolo vysokej školy často zostanú single pretože jednoducho potenciálne vhodní partneri nie sú voľní. Inteligentní chlapi nebývajú alfa samci, majú spústu záujmov takže nezaoberajú sa len babami, nestačí im len krásna tvárička a pokiaľ sú už vo vzťahu tak za prvé manželky si ich držia a nepúšťajú (pri správnom vedení sa z nich stanú dobré bankomaty), za druhé sami si uvedomujú že aj keď nie sú spokojní tak nádej že sa dostanú do podstatne lepšieho vzťahu nie je veľká a za tretie bývajú zodpovední hlavne voči deťom.

doubledog

myslim, ze chlapi, co by o teba mohli mat zaujem (a ty o nich), budu patrit skor k tym typom, ktori moc zeny nebalia.
jednak kvôli tomu, ze to nevedia, a jednak aj kvôli tomu, ze maju plno roznych zaujmov, ktore ich dokazu pohltit.
ty tiez asi uplne nevies, ako v nich ten zaujem povzbudit.

podla mna najlepsie bude to zaonacit cez znamych. skus tvojim lepsim kamarátom a kamaratkam vysvetlit, o co ti ide a ze nech ti niekoho dohodia.

a btw. od krasy to zavisi dost malo, klucova pre chlapov je skor tvoja pristupnost, pripadne az pritulnost :)

sampon

Ocuj,

neviem, ale mne tvoj pristup pripada ako "Chcem sa dobre najest, ale nechce sa mi varit, ani ist do restauracie, ani nikam volat, len pockam, ci nahodou niekto nahodou nezazvoni a neprinesie mi nejake dobre zradlo". Ako casto by si sa najedla? Co myslis? Si si ista, ze niekoho hladas? Lebo to, ze sem napises, ze niekoho v tvojej mysli chces a cakas, ze ta niekto oslovi, nie je "hladanie", ale "cakanie".

Nety

Linda, viem ze to bude pre teba tazke, ale musis si zacat vyberat ty, byt akcna ty, lebo chalani s tvojim IQ ta tazko budu balit.Vela ludi skusa zoznamky cez net, aj pat parom sa to podarilo a ziju stastne.Ja som mala kolegynku, co chodila kazdy tyzden cez vikend 300km za chlapom zo zoznamky a on za nou nikdy nebol.Nakoniec sa zobrali, ziju pri jej rodicoch stastne.Mojej 35 rocnej sesternici vybavili cez zoznamku stretko sestry a o rok bola svadba.Je to divne i pre mna, ale asi to je zla vychova, ved mamicky by mali ucit synov, ze princeznu si treba hladat.Este si mladucka a preto mas sancu najst dobry vztah.Pracuj na tom, lebo ostanes sama.Drzim palce.

jankonehrask

Zakliata25, oslovenie kolegynka patrilo povodnej autorke. A podla mna muzi este stale balia zeny... len mnoho z tych, co na to maju su zadani alebo nehladaju trvaly vztah (to druhe je podla mna problem cislo 1, ked nad tym tak premyslam... mam 23r a v blizkej dobe sa planujem zasnubit, no takych je strasne malo)

zakliata25

toto je dvojsečná zbraň, ja si zas môžem myslieť, že chlap si pomyslí o mne že som štetka, alebo dotieravá. Aj ja to môžem brať, tak že chlapi si myslia o sebe, že sú niečo extra, a čakajú kým sa o ne ženy pobijú a prejavia im priazeň. Nehľadám, žiadneho princa na bielom koni, z plným kontom a neviem čím ešte. Len hľadám normálneho,chlapa, ktorý nebude mať problém osloviť ma keď mu dám jasne najavo, že sa mi páči. Možno som staromódna, ale očakávam, že muž spraví prvý krok, keď mu dám úsmevom alebo pohľadom najavo že sa mi páči. Keď sa na niekoho budem pol hodinu dívať a usmievať, tak ho asi neodpálkujem tým, že je dotieravý. Nečakám na to že, bez toho aby som sa na niekoho čo i len pozrela ma budú obletovať a prosiť ma či sa s nimi porozprávam.
Či gentlemani už vymreli, a muži spohodlnenli?