26r a doposial ziaden vztah

Príspevok v téme: 26r a doposial ziaden vztah
linda.me

Dobry vecer,
Mam 26r a doposial som nemala ziaden vztah. Ja som typ o ktory pokial nejaky muz nenaviaze zaujem,ja sama to neurobim :( nemyslim si,ze som nejaka extra skareda,aj horsie vyzerajuce spoluziacky mali vztahy..bojim sa toho,ze s tou krasou to uz pojde dole vodou a tiez s,a hovori ze o zeny po tridsiatke ziaden muz uz ani bicykel neoprie.. myslite si,ze zena ktora doteraz nemala ani naznak vztahu si v takom neskorsom veku moze este niekoho najst? Mam VS, fyziku na FMFI,chlapov tam bolo kopu,ale zaujem ziaden :(

sampon

Moze byt, ze trpis nejakym druhom socialnej fobie, co by aj vyplyvalo z tvojho mailu. Druha moznost, ze si o sebe domyslas, ze by na teba mali cakat zastupy muzov a ty len prstom ukazes, ktoreho chces a vsetci sa o teba pobiju. Ten druhy je ovela castejsi pripad. AK chces niekoho, kto za to stoji, musis preto aj nieco urobit.

gamm

"Ja som typ o ktory pokial nejaky muz nenaviaze zaujem,ja sama to neurobim"
no vidis zaroven si si odpovedala na pricinu tvojho problemu.
a samozrejme ze si mozes najst. aj starsie si najdu. tridsiatnicka je ziadana a styridsiatnicka detto. avsak ty mas len 26 takze si este ziadanejsia. ak nevyzeras nejak hrozne a nezanedbavas sa celkom tak je problem len v tvojom spravani, pristupe, uvazovani ale to uz som ti nazancil vyssie.

jankonehrask

Ono je problém v tom, že nemáš na čele napísané, že si zadaná a hladáš chlapa. Jasné, že si niekoho nájdeš, len ho musíš najprv nejak spoznať (párty, disko, krčma, známi, ...).

Inak pozdravujem, kolegynka :D (jeden tip by som pre teba mal tak polroka dozadu, ale to je už, bohužiaľ, neaktuálne:)

zakliata25

Ahoj ja mám 25 , mala som jeden vzťah ale trval krátko a nebol nijak plnohodnotný a skončil skôr než k niečomu viac došlo... tiež mám VŠ, som pekná a inteligentná a nemôžem si nájsť chlapa, stále :) väčšinou sa každé rande skončí pri tom prvom rande :) začínam byť zúfalá :) tiež som ten typ čo neprejaví záujem prvá a nie som ani v prostredí kde by bolo veľa mužov skôr som sa vždy vyskytovala v ženskom kolektíve.