Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Henna na chemicky dosiahnuté blond vlasy

Príspevok v téme: Henna na chemicky dosiahnuté blond vlasy
jupiterr

Ahojte , má niekto skúsenosti s hennou ? môj problém je taký že moje vlasy sú prirodzene tmavo hnedé ale dávnejšie som si dala urobiť ombré takže som chemicky dosiahla blond farbu na svojich vlasoch , Momentálne by som bola rada ak by som farbu vedela zjednotit (tmavo hnedá) bez použitia chemickej cesty , na innternete som nenašla o tom že by niekto prechádzal z blond na tmavú , prosím vás, je riziko že mi tie blond konce chytia na červeno ? Ďakujem krásne

nikinka22

tak po farbeni (chemickom) minimalne mesiac nehennovat..

a aby si nemala cervene tak skus ciernu hennu, akurat hennovanie je dlhy proces pretoze farbi postupne..takze je mozne ze si prejdes aj tou cervenejsou, ale myslim ze v pripade ze pouzijes ciernu tak sa tomu mozes vyhnut,,,do zmesy pridaj kavu (silny koncentrat) taktiez tak isto cierny caj napr.

akurat necakaj ze na prvy krat budes mat hned tmave vlasy..pretoze henna stmavuje postupne

ale je to pre vlasy nieco uzasne vlasy ti za hennu "podakuju" :) takze odporucam a zas aj cervene odlesky su pekne...

a este co sa tyka toho, ze preco cierna a nie hneda, tak preto, lebo hneda henna ma v zlozeni aj klasicku hennu a klasicka henna je cervena, takze je mozne ze ta by skor chytila na cerveno ako cierna