Chalani a muzi, aky je Vas nazor na dievcata a zeny ktore holduju cigaretam?

Príspevok v téme: Chalani a muzi, aky je Vas nazor na dievcata a zeny ktore holduju cigaretam?
dedukujem

Lebo ja ich povazujem za tzv. ku*icky. Kazdu co poznam ci uz zo skoly, prace, susedstva alebo z okolia, znamych tak kazda co fajci cigarety je povahou aj viac menej ku*va. Ma koketne spravanie, pouziva vulgarizmy, flirtuje so zenatymi muzmi, vie byt neverna a castejsie sa taketo zeny rozvadzaju. Este som nestretla dievca, zenu ktora by fajcila a bola slusna a povahou skvela baba.
Aki je Vas nazor muzske obecenstvo? Co vase skusenosti z Vasho okolia?
Dakujem Vam velmi pekne ak sa odvazite vyjadrit ;)
ps: ja som nefajciarka a mam 36 rokov, takze odpozorovane mam toho dost :)

Lyseth

Dedukujem ja som si to tiez vsimla pocas mojho doterajsieho zivota z pozorovania dievcata a zien ze je to v podstate tak ako pises. Ono to moze byt v tom ze dievcata a zeny fajciarky si svoj stres a nervozitu kompenzuju cigaretymi a tym ze si zapalia. Lebo vsak kedy chodia vacsinou fajcit ked znervozneju alebo ich niekto nas*rie nie? Tak to je ich riesenim zapalit si. Alebo sa chcu podobat na chlapov a posobit ake su silne v muzskych ociach.
Zuzova ty budes asi trosku vynimka a vynimka potvrdzuje pravidlo :D

Žužova

Takéto trápne škatulkovanie..tak to potom pomaly polovica žien na svete sú ku*vy .. no pekne :D :D ... ale dobre niesom chlap no aj tak sa vyjadrím , ja fajčím a k*rva teda niesom.. mam kamošky ktoré tiež fajčia a tiež nemajú najmenšie sklony sa k*rviť. zaujímavé.
Podla mna je to ale celkom logické,ide o to že k vulgárnosti ciga prosto patrí...ono si predstav nejakeho gangstra,kápa,štetku na ulici bez cigarety, to nieje ono. Takže máš asi len smolu na take ženské a to že každá fajčí je len taký detail, proste to patrí k ich ,,drsnému" štýlu..:o)