Ako nanho zabudnut

Príspevok v téme: Ako nanho zabudnut
Natalien

Bola som s priatelom skoro tri roky. Prvy rok bol bezproblemovy, zili sme len jeden pre druheho mohli sme byt len cez vikendy ale kazdu sekundu sme vyuzili vzdy ked sa dalo sme boli spolu... no postupom casu sme sa len hadali ale aj tak sme vzdy chceli byt spolu nestalo sa nikdy ze by sme neboli aj ked sme sa snazili na seba zabudnut chodili sme s inymi vonku ale aj tak sme s nimi nic nedokazali mat...ale posledneho polroka nemal vobec zaujem ma vidiet nepotreboval to v oktobri sa bozkaval s jednou babou s ktorou uz tiez nie je v kontakte.. potom sme boli este spolu chceli sme zas zacat od zaciatku ale zistila som ze ma neustale klame... nechapem co ma z toho ked mi povie ze sa este dame dokopy ze budeme urcite spolu a popritom som si ista ze uz citi naklonost k inej babe ...takze chcem vediet ako mam nanho zabudnut ? Najradsej by som si nasla ineho chalana ale ani to sa mi nedari v kazdom si predstavujem jeho...viem chce to cas ale ked sa doma cely cas nudim tak mi to moc nepomaha

weaponry

Vždy keď ti príde na um, tak zmeň pozornosť k niečomu inému, začni niečo robiť, na niečo sa sústrediť.