Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krv z nosa

Príspevok v téme: Krv z nosa
Mato455

Dobrý deň,

ja by som sa chcel opýtať čo môže byť príčinou neustáleho krvácania z jednej nosnej dierky, doteraz som to nejako neriešil ale čítal som na internete nejaké články a to ma trošku znepokojilo a nabudilo sa o to zaujímať ešte viac, tá krv z nosa mi tečie snáď každý deň, z ničoho nič, pravda že niekedy keď sa poriadne vysiakam ale vo väčšine prípadov je to znenazdajky, častokrát si musím prezliecť tričko lebo to proste vyfŕkne a nezareagujem nato vhod, stáva sa to aj cez noc že sa zobudím a zrazu len krv, mám 20 rokov a trvá to približne pol roka ani to nie, zaujímalo aké môžu byť príčiny tohoto? ku lekárovi zbytočne nechcem ísť kvôli takej banalite, neviem čo by som mu povedal, každopádne ďakujem za rozumné odpoveďe.

redka

mne sa to zvyklo objavovat ked sa zacalo kurit... suchy vzduch... odporuca sa brat ascorutin na posielnejie cievnych stien... ja som sa ale uz nastvala, lebo sa to spustalo aj same od seba, sla som na ORL a tam mi jednoduchym bezbolestnym rychlym zakrokom tu sievku "poleptali" a bolo po probleme...

Veverdomia

Ahoj, týmto som trpela aj ja, keď som bola malá, vtedy som príčinu ešte nepoznala. Príčina je jasná a jednoduchá, je duchovná - uniká ti radosť zo života. Každé ochorenie a zdravotný problém je duševného povodu. Nemysli si, že mi prepína alebo čo, ale radšej sa dobre zamysli nad svojim životom a porozmýšľaj, čo sa v tvojom živote deje, čo ti berie radosť, chuť do života. Neverila som tomu, ale je to pravda. Vygoogluj si "duchovne priciny chorob" a najdi si tam to krvácanie z nosa a dobre nad tým porozmýšlaj, lebo chorobu duše nevyliečiš len nejakými liekmi, mastičkami a pod.
Prajem skoré uzdravenie tela aj duše

ovcaaaa

Chod s tým doktorovi, příčiny su rozne aj nádor alebo neviem ale s tymto sa neboj ist lekarovi. Moze ti praskat cievka.

ovcaaaa

Mne raz tiekla každý den. Šla som doktorovi, nic mi nezistil. Upravila som stravu a teraz mi tecie tak raz za mesiac.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.