Malá otázka?

Príspevok v téme: Malá otázka?
Cheapy

Dobrý mám 18 rokov, nedávno som spoznal jednu babu zo školy a začala ma zaujímať neskôr sme chodievali von na pivo a podobne. Od kamarátky som sa dozvedal aj keď som sa nepýtal ale skôr mi to sama povedala že s tou babou čo chodievam von že sa jej páčim. Ide mi len o to že nedávno som ju pozval von a popadlo ma to ako som ju bol odprevadiť domov tak som ju pobozkal neviem nebránila sa :D. Nebol som teraz v tom že sme spolu ale že by to mohlo pekne začať. Ona predtým chodila von s jedným chalanom, ktorý zrazu mal frajerku a ona iba kukala. Robili sme si z neho malú srandu lebo dosť skoro písal také zamilovaný správy. Tak som začal byť taký ja. Občas som jej napísal ako nejaká zamilovaná osoba ale vždy potom zdôraznil že sa hrám na toho chalana. Bohužial som to po čase prestal vnímať a ona si už neuvedomovala že to myslím zo srandy a po jednej otázke či ju to prekvapilo keď som ju pobozkal tak odpovedala že áno lebo pre ňu to bolo priskoro a že nechce byť s nikým zatiaľ teraz. Ako nepostihlo ma to nijako. Ospravedlnil som sa, že som sa hral na toho chalana. Bola nasratá čo som chápal a akceptoval aj to že nebola už milá a podobne ako predtým proste predtým odpovedala že by bola rada kebyže prídem ale teraz dostanem odpoved že ,,neviem,,. No ale uvedomoval som si že kebyže som normálny tak by ma asi ťahala za nos a klamala samú seba. Bavili sme sa potom o tom že prečo mi to nepovedala rovno predsa len nemám 15 rokov a bolo by to pre mňa lepšie tiež. Odpovedala že sa bála mi to povedať a ako zareagujem. Ja som jej hovoril o tom ako ma predtým baba surovo odmietla čiže som nechápal ako sa mohla báť mi toto povedať. No ale otázka teda spočíva v tom že či mi povedala že je tu pre ňu priskoro a blah blah len kvôli tomu že ma nechce? Alebo že sa zľakla že som už do nej ihneď zaľúbený? lebo ja sám neviem. A nechcem počuvať že som hlupák a podobne chcem iba odpovede ako to vídite vy. O tom že som hlupák viem sám :DD predom ďakujem

Cheapy

doubledog
Toto je trochu iné to že nereaguj a takto v pohode ale nechápem to že čo ona vlastne chce dosiahnuť napísala mi ešte dávnejšie keď som to chcel teda napraviť že dôvera sa ťažko dá vrátiť pri tom vôbec ako som povedal som ju nijak neoklamal zároveň som sa jej ospravedlnil.

Cheapy

Čaute no píšem tu lebo potrebujem menšiu pomoc. Neviem prečo ale stále mi to je ľúto, že sa to stalo nechcem sa s ňou hádať no bohužial vždy keď si s ňou začnem písať tak je vidieť že je stále naštvaná.... ale nejde mi to do hlavy keďže sama vravela že nić nechce tak jej to nemohlo tak vadiť. Neviem snažím sa nejak si získať jej dôveru ale ani neviem prečo lebo som jej ani neublížil ani nič podobné. Nemáte nejaké rady čo by som možno mal robiť?

Cheapy

Nakoniec už asi nič respektíve moc neviem ale určitú dobu asi týždeń sa somnou ani nebavila na správy mi neodpovedala potom sa ozvala a vysvetlovala stále že je naštvaná či čo a že mala aj problémy a neviem čo všetko. Odpovedala aj že sa nedostala s bývalého rozchodu a dosť dlho teraz nič nechce.... čo síce moc neverím ale tak v pohode. No teraz znova sa chová tak isto na otázku že či stále ešte si nechce somnou písať odpovedala že nevie. V škole na mňa vkuse pokukuje a trochu mi to vadí keďže na správy ma chce ignoruje. Ja osobne si ju nevšímam iba ju periferne vidím mne to začína byť práveže dosť jedno a záujem sa stráca. No stále by som to chcel celé nejak napraviť....

Cheapy

Agni
Myslí si tiež že by ma asi ani nepobozkala. Ja som sa s ňou o tom rozprával vravela že ,,zatiaľ,, nič nechce ale potom mi liezlo hlavou že tak je to pre ňu priskoro alebo teda fakt že zatiaľ nechce? Skôr sa mi zdá že nevie čo chce. Je tu aj tá možnosť ako som počul že mala mladších alebo sebe rovných tak to boli možno tie sklamania. A teraz ma staršieho a nevie čo to je presne. No uvidíme

agni

ako keby ta vazne nechce, nechce ani byt od teba pobozkana ;) si myslim ja osobne...ako nemusi ta teraz neviem ako milovat alebo co, mozno sa jej velmi pacis :) a mozno je to upne inak, sak sa porozpravajte a budte k sebe uprimni, tak zistis naozaj o co ide

agni

hm mozno sa iba chrani a nechce sa znovu sklamat a preto ti povedala, ze to bolo pre nu priskoro...ak ju nechces riesit tak to nechaj tak, ak ale mas o nu zaujem tak skus nieco vymysliet...vela stastia

Cheapy

Delete
Neviem čo si predstavuješ pod intenzívnym stretávaním sa ale toto nejak hrozne intenzívne nebolo až na poslednom stretnutí hej ostatné bolo hlavne o spoznávaní sa, už vtedy som vedeľ že má záujem keďže sa rozhodla radšej pre mňa ako ísť s kamarátmi inými. Neviem či sa o ňu až tak zaujímam. Pravda je, že sa mi páči a vybral som si ju že ju pozvem a aj vďaka tomu som ju bral viac krát vom čím som možno prejavil záujem. A to presne robím nezaujímam sa už moc o ňu ale stále mi vŕta v hlave čo tým myslela lebo nezdá sa mi to moc ako jasná odpoveď ale možno sa aj mýlim.

Delete

Ani srnky netušia :D

Ale skús sa o ňu prestať zaujímať a tak intenzívne sa s ňou stretávať a uvidíš. Ak ťa chce tak to určite vedieť budeš.