Bolesti chrbtic - obmedzeny zivot

Príspevok v téme: Bolesti chrbtic - obmedzeny zivot
cajka

Ahojte
uz som tu raz pisala ohladom chrbtice ale nic som sa nedozvedela
Mam skoliozu kyfozu spondylozu a k tomu osteoporozu. Chcela som skusit Dorneovu metodu avsak pri osteoporoze s nemoze robit
Tak ako mam dalej zit? co by mi pomohlo? bola som uz na vsetkych vysetreniach avsak ani jedno nevysvetluje preco ma denne boli chrbat niekedy az tak ze nemozem ani spat ani chodit ani sediet .proste nic. A mam ln 37 rokkov a uz 10 rokov trpim . Ak mate niekto nejake rady budem velmi rada a vdacna za kazdu odpoved

Shayleen

Ahoj. Ja.mam tiež osteoporózu a mám tiež len 35 r. Mám oboje stehennè a kolennè kĺby postihnuté. Zatiaľ bolesti iba v pravom stehne. Už bolo 2x artroskopovanè. Mom beriem lieky na kĺby či mi pomôže to neviem a D Vit. V kvapkách beriem tiež. Zatiaľ DEXA vyšetrenie je ok. Čo ešte je dobré na kosti je tibetskà huba. Tiež ju pijem už ca mesiac. Koncom februára idem na krvné vyško tak uvidím aké budú výsledky ( už kvôli tej hube myslím ) aj ty by si ju mohla skúsiť

redka

som len obycajny laik... na tu osteo... doplnas si nieco? skusala si napr msm, doplnat vo vysokach davkach vitamin D a K2?